2726

این واسه هممونه هااااا....😁😁😂😂😂😂

واقعن فکرکنم بعضیااینقدحرفاشون میموندکه هوناق!حوناق😐هوناغ😬حوناغ😲میشد!!!!😂😂😂

آخه چرابعضیااینطورن؟؟؟چرااینقدتلخ؟چرااستوریاشده زخم زبون؟!بخداطرف هییییچی نداره واسه حسادت بعدهرشب میادمینویسه چشم حسودکوووور!😨آدم حرصش میگیره😕😐😂😂😂یامثلن دونفردعواشون میشه حرفاشونوبااستوری بهم میزنن😆😆😂😂😂

مثلاچرابه جای برچشم بدلعنت نگیم"برچشم خوب رحمت"؟؟؟؟کمی مهربونترباشیم باهمدیگه..😉😉😉😉😉

شماچی؟دارین ازاین آدمااطرافتون؟؟؟؟

♡اللّه♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اتفاقی یه دختره رو فالو کردم هفده سالشه نزدیک زایمانشه هر روز عکس عروسیشو استوری میزاره مینویسه چشم حسود کور😐😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

واقعا استوری آشناها و دوستا و فامیلا رو نگا میکنید؟! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من اصلا این مدل استوری ها نمیزارم و هرکسم بزاره نظرم در موردش عوض میشه

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
من اتفاقی یه دختره رو فالو کردم هفده سالشه نزدیک زایمانشه هر روز عکس عروسیشو استوری میزاره مینویسه چ ...

فازش چيه خب نزازه😆

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

من اینستامو پاک کردم اما وضعیت واتساپ بیشتر درمورد بچم میذارم اما داریم از اون آدما که میذارن چشم حسود کور😬😬😬 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2706