2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه اون دنبل هست عزیزم

نه عزیزم اسمش دنبلانه حتی تو اخبارم ی بار نشون داد اسمش دنبلان بود خیلی هم خوشمزس

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2731

حرومه بابا عجببب کی میگه مکروهه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
ما به یه جای گوسفند میگیم دنبلان😂😂😂

وای وای من نمیدونستم حالا تر یا ماده؟😷

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
نه عزیزم اسمش دنبلانه حتی تو اخبارم ی بار نشون داد اسمش دنبلان بود خیلی هم خوشمزس

اره بابامو از خواب بلند کردم پرسیدم ازش😂😂😂😂گفتم شاید من اشتباه میکنم

💙💙💙💙
2738
اره بابامو از خواب بلند کردم پرسیدم ازش😂😂😂😂گفتم شاید من اشتباه میکنم

😂😂😂من عاشقشم اردیبهشت ب عشق دنبلان میرم شهرستان

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
😂😂😂من عاشقشم اردیبهشت ب عشق دنبلان میرم شهرستان

من ی چن بار خوردم زیاد نه 

ولی تو شبکه من و تو ی مستند نشون میداد درباره شغل های پردرامد این دنبلان و گرمی میفروختن به ادم های معروف میزاشتن تو جعبه های قشنگ 

💙💙💙💙
حتی برای بچه دار شدنم میگن خوبه

عزیزم اونی ک من میگم با گفته شما فرق داره اونی ک شما میگین عذرمیخوام ت خ م گوسفنده

2706