2726
عنوان

تاثیر مصرف قرص ارتومول فرتیل پلاس

6226 بازدید | 48 پست

همسرم یک ماه قرص ارتومول فرتیل پلاس رو مصرف کرده و از داده بنظرتون یکماه باز مصرف کنه بهتر میشه یا داروی دیگه ای رو امتحان کنم؟

ديگران راقضاوت نكنيم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قبل مصرف دارو مورفولوژیشون چقدر بود شوهر منم میخوره چند ماهه

تو تاپيك قبليم گذاشتم آزمايش ماه پيشو

تو رويانم آزمايش داد 2 بود مورفوش

شوهر شما بهتر شده؟درصدش پيشرفت كرده؟

ديگران راقضاوت نكنيم.
تو تاپيك قبليم گذاشتم آزمايش ماه پيشو تو رويانم آزمايش داد 2 بود مورفوش شوهر شما بهتر شده؟درصدش پي ...

خیلی خوبه خداروشکر پس تاثیر داره

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
تو تاپيك قبليم گذاشتم آزمايش ماه پيشو تو رويانم آزمايش داد 2 بود مورفوش شوهر شما بهتر شده؟درصدش پي ...

هر دوبارو مگه یجا انجام ندادید

من شوهر 5 درصد بود قبلا الان دوباره باید آزمایش بده چند ماهه الان مصرف می کنه این قرصو

هر دوبارو مگه یجا انجام ندادید من شوهر 5 درصد بود قبلا الان دوباره باید آزمایش بده چند ماهه الان مص ...

اين دوتا نيلو هستن ولي قبلا رويان آز ميداد

خودتون چند ماه ادامه دادين يا دكتر تجويز كرده؟

ديگران راقضاوت نكنيم.
اين دوتا نيلو هستن ولي قبلا رويان آز ميداد خودتون چند ماه ادامه دادين يا دكتر تجويز كرده؟

میگن حتما باید تو کیلینیک نازایی آزمایش بدی من تازگی شوهرم رفت آزمایشگاه بیرون انجام داد با وجود واریکوسلجوابش عالی بود نسبت به آزمایش قبلی که تو کیلنیک نازایی دادیم که دکار گفت این جوابش غلطه باید دوباره بیای همینجا پیش خودمون انجام بدی ببینیم 

میگن حتما باید تو کیلینیک نازایی آزمایش بدی من تازگی شوهرم رفت آزمایشگاه بیرون انجام داد با وجود وار ...

منم اينو شنيدم رويان آز ميداد اما دكتر گفت نيلو دقيقتره

شوهرم چهار سال پيش واريكوسل عمل كرده

آذرماه هم تو 6 هفته سقط داشتم الان ميترسم باز باردار بشم سقط بشه

ديگران راقضاوت نكنيم.
اين دوتا نيلو هستن ولي قبلا رويان آز ميداد خودتون چند ماه ادامه دادين يا دكتر تجويز كرده؟

ما الان سه ماهه می خوره قبلشم پروکسید پلاس میخورد

2706