2733
2734
عنوان

خانوماى وارد به سقط و آزمايش بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 31 پست

من که سقط کرده بودم دکتر پنج شیش بار میفرستاد تیتر بتا میگفت تا وقتی صفر بشه مطمئن نمیشم که چیزی نمونده ، اگه بمونه بچه خوره میشه و بارداری بعدیتو مختل می کنه. تازه میگفت اگه مدتی بگذره و صفر نشه و ثابت بمونه باید بفرستمت شیمی درمانی.

فقط باید تیتر بتا بدی همه رو تو یک آرمایشگاه

من سونو هم داده بودم و بقایای سقط نداشتم ولی دکترم اصرار داشت روندش اینه و باید طی بشه

پس با متخصص مشورت کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلى سخته بعد يازده ماه اقدام باردار شده بودم

منم بعد 20 ماه باردار شدم و سقط شد بعدش 3 ماه استراحت دادم به رحمم ماه چهارمش باردار شدم 

نترس خدا بزرگه

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
واقعا يعنى امكان داره با اين بتا بازم خارج از رحم چيزى باشه ؟

ببین موندن بقایا یه موضوع خیلی خطرناکیه چون اگه بمونه باعث سرطان رحم میشه دوراز جون همه....براهمون ریسک نکن تاهم خیالت راحت شه وهم مطعن بعدچن ماه برواقدام انشاءلله

مهرسای قشنگم, دخترنازم ,شدی همه ی زندگی مامانی و بابایی 😍😍
2728
من که سقط کرده بودم دکتر پنج شیش بار میفرستاد تیتر بتا میگفت تا وقتی صفر بشه مطمئن نمیشم که چیزی نمو ...

ببين من اولين بتام ٦٣ بود بعد دوروز شد ٩٠ روزى كه لك ديدم شد ٣٥ بعد بك هفته كه امروز بود ٠

ببین موندن بقایا یه موضوع خیلی خطرناکیه چون اگه بمونه باعث سرطان رحم میشه دوراز جون همه....براهمون ر ...

اوكى ميرم البته هفته پيش كه رفتم هيچى تو وحمم نبود گفت انگار اصلا باردار نبودى

منم اولین بتام ۲۰۰ بود بعد شد ۷۰۰ بعد سقط که شد بتام چند هزار بود و دکتر گفت باید انقدر تیتر بدی که ...

ببين مال منم امروز صفر شده . بازم برم سونو ؟ سونو داپلر يا واژينال ؟

2738
اوكى ميرم البته هفته پيش كه رفتم هيچى تو وحمم نبود گفت انگار اصلا باردار نبودى

انشاءلله که هیچی نیس نگران نباش اینسری نی نی تو سالم بغل میگیری

مهرسای قشنگم, دخترنازم ,شدی همه ی زندگی مامانی و بابایی 😍😍

واي عزيزززممم سقط شد 😔خيلي ناراحت شدم تايپيكاي قبليتو خونده بودم منم پنج ماه پيش سقط داشتم هته يازدهم رفتم گفتن رشدش تو نه هفتگي متوقف شده واقعا خيلي سخته مواظب خودت باش فقط 

اي كاش من از تو باغي در بهاران داشتم
واي عزيزززممم سقط شد 😔خيلي ناراحت شدم تايپيكاي قبليتو خونده بودم منم پنج ماه پيش سقط داشتم هته يازد ...

مزسى عزيزم چند روز اول سخت بود ولى بعدش ديگه اوكى شدم حتما قسمت نبوده توكل به خدا

مزسى عزيزم چند روز اول سخت بود ولى بعدش ديگه اوكى شدم حتما قسمت نبوده توكل به خدا

ميفهمم منم مهر ماه كورتاژ كردم چون سقط فراموش شده بود و بهمن ماه دوباره باردار شدم الانم خيلي ميترسم هنوز سونو ندادم ولي دليل انقدر ترسمو نميدونم بيشتر از همه هم از خارج رحمي ميترسم ولي علائم ندارم اصلا نه خونريزي 

بتامم اول ٤٧٩بود دوروز بعد شد ١١٩٨ولي ميترسم خيلي

اي كاش من از تو باغي در بهاران داشتم
خيلى سخته بعد يازده ماه اقدام باردار شده بودم

منم مثل شمام دقیقا ١٢ ماهه تو اقدامم. شوهرم مشکلی نداره خودم تنبلی دارم بتام یک روز قبل موعد٨۵ بود. بعد ۵ روز ازمایش دادم شد ٣۵.بعدش شد١٢ که برای دیروز بود ازمایش دادم. شیافمو قطع کردم. خیلی گرمیجات خوردم خونریزیم شروع نمیشه چیکار کنم. از نظر روحی حالم خیلی خرابه بیا باهم باشیم بلکم یکم ارامش بدیم همو😔😔😔

2706