1147
1226
عنوان

خانوماى وارد به سقط و آزمايش بتا

215 بازدید | 31 پست

سلام من هفته پيش شنبه اول هفته پنجم سقط داشتم خونريزى كردم و سونو گفت دفع كردى . امروز خونريزيم تموم شد رفتم آزمايش بتا دادم عدد ٠.٤ بود . اين يعنى همه چى تموم شده ديگه يا بازم بايد برم سونوگرافى ؟ ممكنه بازم خارج از رحم و اينا باشه ؟

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

نه دیگه منفی... 

فقط اگه درد یا خونریزی داشتی برو

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩.                         داستان بارداری من 

آخی عزیزم... 😞 نه جواب آزمایش بتات منفیه.

کلاً زیر ۱۰ باشه منفی منفیه. هیچ جای نگرانی‌ای نیست.

برای شما ک کمتر از  ۱  هست.

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸 برای همه  "خوب"  باش 🌸 آنکه فهمید، همیشه در کنارت و ب یادت خواهد بود🌸 و آنکه نفهمید، روزی دلش برای تمام خوبی‌هایت تنگ خواهد شد...🦄

اگه رفتی سنو گفته بقایا نداری یعنی دفع کردی دیگه

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
1233

بنظرمن برااطمینان حتما بروسونو به ریسکش نمیارزه

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهرسای قشنگم, دخترنازم ,مامانی و بابایی بی صبرانه منتظرت هستند تا عاشقانه بغلت کنن😍😍
نه ديگه منفيه. مگه اول سونو ندادي ك ببيني داخل رحم هست يا نه؟!؟!

نه اصلا سونو نداده بودم قبلش خون كه ديدم رفتم سونو گفت دفع كردى بعدش خونريزى زياد شروع شد و دفع لخته

1167

من که سقط کرده بودم دکتر پنج شیش بار میفرستاد تیتر بتا میگفت تا وقتی صفر بشه مطمئن نمیشم که چیزی نمونده ، اگه بمونه بچه خوره میشه و بارداری بعدیتو مختل می کنه. تازه میگفت اگه مدتی بگذره و صفر نشه و ثابت بمونه باید بفرستمت شیمی درمانی.

فقط باید تیتر بتا بدی همه رو تو یک آرمایشگاه

من سونو هم داده بودم و بقایای سقط نداشتم ولی دکترم اصرار داشت روندش اینه و باید طی بشه

پس با متخصص مشورت کن 

واقعا يعنى امكان داره با اين بتا بازم خارج از رحم چيزى باشه ؟

ببین موندن بقایا یه موضوع خیلی خطرناکیه چون اگه بمونه باعث سرطان رحم میشه دوراز جون همه....براهمون ریسک نکن تاهم خیالت راحت شه وهم مطعن بعدچن ماه برواقدام انشاءلله

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهرسای قشنگم, دخترنازم ,مامانی و بابایی بی صبرانه منتظرت هستند تا عاشقانه بغلت کنن😍😍
من که سقط کرده بودم دکتر پنج شیش بار میفرستاد تیتر بتا میگفت تا وقتی صفر بشه مطمئن نمیشم که چیزی نمو ...

ببين من اولين بتام ٦٣ بود بعد دوروز شد ٩٠ روزى كه لك ديدم شد ٣٥ بعد بك هفته كه امروز بود ٠

1241