2733
2734

دیروز واکسن 6 ماهگی زدم به پسرم یه روز قبل واکسن زدنش روزی 1بار مدفوع ابکی داشت که دکتر گفت این اسهال نیست مگر چند بار بشه.شیرخشکی هم هست.بعد دیروز واکسنشو زدیم از بعد واکسن 3بار مدفوع کرد امروزم تا الان 2بار.بعد اینکه بلغمم داخل مدفوعشه میشه برا واکسن باشه یا نه مشکلی داره؟میگت بلغم نشونه عفونته درسته؟😭

کاربر😍Niloopar😍سابق هستممم...تیکر تولد آرادجونمه پسرگلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عفونت باشه بنظرم بچه بیقرار ی میکنه

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2731
عفونت باشه بنظرم بچه بیقرار ی میکنه

مامانمم میگه عفونت باشه بچه اول تب میکنه بیخودی ولی خب علائمی نداره

مامانمم میگه عفونت باشه بچه اول تب میکنه بیخودی ولی خب علائمی نداره

اگرعلایمی نداره بیخودی ذهنت رو درگیر نکن 

بچه ها تایکسالشون بشه اینقدر چیزای جور واجور میبینی همشم ترس ونگرانی ادم داره😓😕😆

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
اگرعلایمی نداره بیخودی ذهنت رو درگیر نکن  بچه ها تایکسالشون بشه اینقدر چیزای جور واجور میبینی ...

😂😂😂واقعا 6ماهشه تواین 6ماه پدرررررم دراومده مردم به خدا پیرشدم دیگه ازدستش

😂😂😂واقعا 6ماهشه تواین 6ماه پدرررررم دراومده مردم به خدا پیرشدم دیگه ازدستش

اره دیگه 

نمونش جلومه 😖😀

2738
😂😂😂والا سالم باشن پیری مل معم نیس😥😐😑

خداحفظش کنه

مریضی بدون علامت نمیشه😞

انشالله که خوبه ، فوقش خیلی نگران شدی یه دکتر ببر😊