2726
عنوان

شادی روح برادر شوهرم

335 بازدید | 8 پست

سلام عزیزان نمیدونم ماجراشو میدونین یا نه ایشون در تاریخ 12/10فوت شدن یه از خدا بی خبر با چاقو کشتش مرحوم حجت میرزایی برای شادی روحش یه فاتحه بخونید ببخشید شاید نتونم جواب تک تکتونو بدم اجرتون با خدا

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

این فاتحه برای شادی روح برادرشوهرتون:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین،الرحمن الرحیم،مالک یوم الدین،ایاک نعبدوایاک نستعین،اهدناالصراط المستقیم،صراط الذین انعمت علیهم،غیرالمغضوب علیهم والضالین

بسم الله الرحمن الرحیم 

قل هوالله احد،الله الصمدلم یلدولم یولدولم یکن له کفواً احد

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رحمتش کنه 

خدا پیشامدهای بد رو از زندگی ههمون دور کنه 

این ۹۷ لعنتی هم تموم نمیشه امسال خیلی ها رو از دست دادیم که همه جوون بودن

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
2728
چرا کشتنش🤤

عزیزم ببخشید من چندروز بود نمیومدم سایت الان اومدم والا ما هنوز خودمونم تو شوکیم نمیدونیم موضوع چی بود که اینجوری شد اخه دوستای چندین و چند ساله بودن حتی دعوا و دلخوری هم بینشون نبود که بگیم به خاطر این مسئله اینجوری شد

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

آخی.خدا رحمتشون کنه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
آخی.خدا رحمتشون کنه اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فر ...

ممنون عزیزدلم