2737
2734

لكه افتاده روش... خصوصا كابينت زير ظرفشويى كلى دستمال كشيدم 

نگاه ميكنم تميزه ها ولى جلو نور كل لكه هاش پيدا ميشه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

چند منظوره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسپری سیف دوایه هر دردی😂

ينى به جا شيشه پاك كن هم خوبه؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738

دستمال نمدار وپاک کننده سطوح بعدشم سریع دستمال خشک که رد دستمال نیفته

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
اولا اونقدرحساس نیستم که ببینم جلو نور لک داره ولی،با دستمال مرطرب شده باسرکه سفید همه چیزتمیزمیکنم

از اولم لكه هاش معلوم نبود فقط جلو نور معلوم بود

ام دي اف ميگي كه چوب فرق مي كنه در هر صورت نه خراب نمي كنه چون يه لايه ضد اب روشون هست

اهان خوبه پس

ينى به جا شيشه پاك كن هم خوبه؟

نه شیشه پاک کن اسپری جدا

این لکه بر و چربی زدا هست من به مبلم هم میزنم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤