2726
عنوان

خانم های خوش لباس بیاین تو

180 بازدید | 8 پست

سلام به همه ی خانم های گل خسته کار عید نباشین من یه مانتو گرفتم بین کرم و طلایی گیپوره و بلنده میخواستم ببینم شلوار چی ست کنم چه کیفی چه کفشی چه روسری لطفا راهنمایی کنین متشکرم 

تیکر تولد دختر نازنینمه 

فاطمه ساداتیان هستم مشاورتغذیه ومدرستربیت بدنی ومربی فیتنس با توجه به وقت باقی مونده تاعید وهزینه های سرسام اور فیتنس حرفه دراکادمی ها قصد دارم باشیوه های سالم خوری بدون محدودیت وگرسنگی وورزش های هوازی ساده درمنزل دوستانی که وقت وهزینه باشکاه روندارن راهنمایی کنم درضمن مخالفت صددرصد با دموش و قرص و کالری شماری وقیه روش ها دارم اثیات وزن ندارن ومشکلات کوارشی که بعد ها ظاهرمیشه دوستانی که میخوان باروش وپیگیری روزانه خودم کاهش وزن وسایز داشته باشن حتی توهمین ده روز فرصت به ایدی تلگرامم مراجعه کنند وگفته شه از نی نی سایت فقط دوستان خانم m-nnnn90@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جلو بازه نه گشاد نیس بلندیش تا یکم بالتر از قوزک پاس 

با کرم همه رنگها قشنگ می شن، روسری که کرم و زرشکی باشه، کرم و آبی باشه، سرخابی هم قشنگ می شه، شلوار جین یا ساپورت بهترین گزینه هست، اما شلوار سفید هم خوشگل می شه

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....