2733
2734
عنوان

حساسيت شديد غذايي نوزاد

328 بازدید | 26 پست

سلام دوستان پسرم ده ماه و خورده ايشه وزنش ٨٤٠٠ و خيلي كند ميره جلو براش ازمايش حساسيت غذايي دادم به بيشتر مواد مثل برنج سيب زميني سفيده تخم مرغ بادوم جو و موز و ... حساسيت شديد داره. كسي اين ازمايش رو داده ؟ چقدر معتبره خيلي نگرانم حالا چي بش بدم بخوره ؟ اگر كسي بچه ش حساسيت داره خواهش ميكنم كمكم كنه؟ خوب شدني هست يا نه؟

تو دخملي دخمل😛

دختر جاری منم همینطور بود میگفتن حساسیت داره بعد رفت آزمایش داد گفتن نه به پسر منم دکتر گفت خساسیت داره دو سه هفته رعایت کردم بعد کم کم شروع کردم آزمون و خطا الانم خدا را شکر هیچی نیست اما دکترش میگه اصلا حساسیت معنی نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر جاری منم همینطور بود میگفتن حساسیت داره بعد رفت آزمایش داد گفتن نه به پسر منم دکتر گفت خساسیت د ...

اخه من ازمايش دادم براش جوابش اومده به اين مواد حاسيت شديد داره

تو دخملي دخمل😛
2728
ببین یه سری چیزا که واقعا حساسیت زان مث همین سفیده تخم مرغ باید بگردی براش جبرانی پیدا کنی تا یه وقت ...

خيلي سخته سفيده تخم مرغ رو ميشه نداد ولي برنج و سيب زميني و جو واقعا سخته😭😭😭

تو دخملي دخمل😛
[QUOTE=84246493]خيلي سخته سفيده تخم مرغ رو ميشه نداد ولي برنج و سيب زميني و جو  علائمش چی بود ...

وزن اضافه نميكرد  و رفلاكس پنهان خس خس سينه

تو دخملي دخمل😛
2738
ميشه لينكشو بدي

سلام عزیزم،پسر منم حساسیت شدید داره، وزنش استپ کرده،دکتر گفته آزمایش خون بدم برای آلرژی

شما هم آزمایش خون دادید؟ جوابش معتبره؟ خیلی خون از بچه میگیرن؟

سلام عزیزم،پسر منم حساسیت شدید داره، وزنش استپ کرده،دکتر گفته آزمایش خون بدم برای آلرژی شما هم آزما ...

سلام اره ازمايش داديم به خيلي چيزا حساسيت نشون داده ابن ماه رعايت كردم ولي باز اضافه نكرد. شما پسرت چند ماهشه؟ چند كيلو؟ 

تو دخملي دخمل😛
2706