2726

دخترم هشت سالشه وقتی میریم پاساژی یا جایی برای خرید خیلی زود خسته میشه تا وقتی پسرم نبود تا پنج شش سالگیش میشوندمش خسته میشد تو کالسکه عصاییش ولی الان دیگه نمیشه کالسکه مال اون یکی شده و در ضمن مال زیر 20 کیلو نوشته هست.

حالا میخوام ببینم وسیله ی دیگه یی هست برا بچه این سنی اگه خسته شد بشینه توش

شما بچه هاتون خسته میشن چیکار میکنین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیگه ماشالله ۸ ساله بشینه روی صندلی پاساژ خستگی تموم شد باز راه بره 

بزرگه دیگه

ولی تو پاساژها از این ماشینا هست ولی اونا هم من ندیدم خیلی بزرگ بشینه داخلش

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

چقد بچه ها رو لووس میکنین.دختر هشت ساله رو بنشونی تو وسیله دورش بدی  تو پاساژ دیگه نوبره .یه خرده بزاریم بفهمن سختی چیه.خستگی چیه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

8سالگی مارو چقد پیاده میگردوندن و جیک نمیزدیم که هیچ، التماس میکردیم که ببرنمون😂 پسرخودمم سه و نیم ساله س و کالسکه ش سکسته و به روز شما افتادم

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕