2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درکل کم شده خیلی زیاد تو تهران و کرجم گیر نمیاد ننیدونم شایدم من جاشو نمیدونم

سلام عاطی جون من امروز بازار روز شاهین ویلا رفتم مرغ کیلو ۱۱ داشت گرم

ولی منجمد و گوسفند گرم نبود

گفتن در فروشگاههایی مثل کوروش و جانبو و اینا با کارت یارانه میدن

یکی گفت دهقان ویلا اول با قبض برق و اب میدن

یکی میگه کارت ملی 

ولی بتظرم حتما تو این ده روز باقیمونده توزیع میشه بنظرم فروشگاههای بزرگ رو سر بزن 

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
درکل کم شده خیلی زیاد تو تهران و کرجم گیر نمیاد ننیدونم شایدم من جاشو نمیدونم

بعد یه بازار میوه اول غربی شاهین ویلا هست گفت ثبت نام کردیم بیاد توزیع میکنیم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
دهقان ویلا کدوم فروشگاه؟

نمیدونم فقط شنیدم

2738