2733
2734
عنوان

همسرم میگه برو پیش مامانم

478 بازدید | 36 پست

دوستان من تنهام تو تهران و خانوادم خیلیییییییی ازم دورن 

یه دختر دوساله و هشت ماه دارم و الان باردارم و اخرای ماه هفت

چون قدم بلنده زود کمر درد میگیرم. البته زیاد به خودم استراحت نمیدم و همش درحال تمیز کاری و اشپزیو رسیدن به دخترمم 

حالا دو روزه خیلی حالم بده و همسرم میگه برو پیش مامانم و اونجا استراحت کن 

اینم بگم خیلی خانوادش هوامو دارن و دوستم دارن و بهم احترام میزارن 

از خداشونه برم چون خیلی راحتیم باهم 

ولی من کلا معذبم که مثلا من بشینم اونا بپزن و تمیز کنن و من فقط استراحت

حالا به نظرتون من چیکار کنم؟برم یا نرم 

ببخشید زیاد شد

خدايا آن ده ,كه آن به

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامتیت مهم تره عزیزم ب نظرم برو منم ماه آخر بارداریم پیش مادرشوهرم بودم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

نمیشه  ازشون خواهش کنید یه ساعت هایی از روز  یا  یه روزهای مشخصی از کوچولوتون مراقبت کنن  ک شما  بیشتر بتونید استراحت کنید  و کارهای خونه  رو هم  فعلا  ب تعویق بندازید یا کارگر بگیرید ؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

وا برو منم شرایطم مثل شماست ولی میرم دو هفته اونجا میمونم اصلا هم تکون نمیخورم ،شما هم شرایطت خاصه اگه باهاشون راحتی برو چه ایرادی داره

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2738
وا برو منم شرایطم مثل شماست ولی میرم دو هفته اونجا میمونم اصلا هم تکون نمیخورم ،شما هم شرایطت خاصه ا ...

خیلییییی خوبن و واقعا راحتم فقط یکم خودم خجالتیم

خدايا آن ده ,كه آن به

2706