2733
2734
عنوان

از دست این شوهر خسته ام

244 بازدید | 18 پست

دیشب تولد برادر شوهرم بود به شوهرم گفتم کادو 50تومن پول بهش میدیم گفت نه 100میدیم بعد برا تولد بچمون میاره خودمون چندماهه گوشت چون گرون شده نخریدیم اونوقت باید کادو 100تومنی بدیم  وبهش میگم برا عید واجب نیس اجیل بخریم برا مهمون  گرونه میگه سالی یه باره زشته اعصابم خرد کرد به شوهرم گفتم عید هر جا خواستی تنها برو اونم گفت بهتر شما بودید با همچین مردی چه رفتاری میکردید

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا گوشت نمیخری ؟ یکی نداره و نمیتونه بخره یکی داره و نمیخره !

وقتی داره که کادو بده اینطوری توام ازش بخواه که گوشت نداریم یه ذره بخر بخاطر بچه باید بخوره مقویه!!

آجیلم بخره خب کاری نداشته باش به اون فشار بیاد دیگه نمیخره

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
2731
چرا گوشت نمیخری ؟ یکی نداره و نمیتونه بخره یکی داره و نمیخره ! وقتی داره که کادو بده اینطوری توام ا ...

برا بچه خریده جدا براش فریز کردم اما خودمون هنوز نه

تو گوشت رو بخربراخونت وقتی میبینی پول باشه به هرحال خرج میشه به هرطریقی پس تو هرنیازی داری براخونت خرید کن گوشت و هرچیز دیگه

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

به نظر من اصلا باهاش نرو اخه تو این گرونی اجیل چیه والله ما که همه خواهربرادرام تحریم کردیم اجیلو تازه اگه تو تری واسه دیدوبازدید کسی هم نمیاد و شوهرت شرمنده میشه

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2738

وقتی شوهرت خودش میگه اجیل بخریم چه عیبی داره.خودتونم و بچتونم لزون اجیل میهورین مگه چه عیبی داره.هیچ وقت شوهراتونو ازین دستو دلبازیا که یباره اونم واس عیده منع نکن.خوب صد داد بجا پنچاه.سخت نگیر.گدشتم میخرهِوقتی میبینه میتونه از پسش براد میخره دیگه .شما تایجاهایی حق داری مشورت بدی.حالا که گفتی و شوهرتم بهتون گفته. پس زیاد دلخور نشو.شاد باش دم عیدی

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
وقتی شما از خرج خودت بچت می‌زنی اونم خرج کس دیگه میکنه 

آخه بهش میگفتم گوشت بخر میگفت گرونه اما برای خانوادش خرج میکنه

به نظر من اصلا باهاش نرو اخه تو این گرونی اجیل چیه والله ما که همه خواهربرادرام تحریم کردیم اجیلو تا ...

خانوادم چی به اونا چی بگم اونم نمیاد خونمون

یکی از همکارام اهل یه روستایی هستن . عکس گذاشته بود که تو روستا بزرگان روستا جمع شدن امضا کردن که امثال هیچ کس آجیل نخره واسه مهمونی های عید . هماهنگ هستن که کسی هم خجالت نکشه . 

کارشون عالی بود . 

کسی هم خواست بخره خودش نوش جان کنه ، واسه مهمونی ها کنسل بشه . 

خانوادم چی به اونا چی بگم اونم نمیاد خونمون

اینم هست به نظرم حالا که اون میخواد اجیل بخره توهم بگو گوشت بخر شاید تو عید کسی واسه ناهاروشاام موند اون موقع یا گوشت گیر نمیاد یا خیلی گرونتر بعدشم بزار فشاربه بیاد باهاش برو واجیل چند کیلو بردار اگه گفت نه بگو زشته جلو مهمون بعدش میتونی واسه خودتو بچت ازشون کناربزاری

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
یکی از همکارام اهل یه روستایی هستن . عکس گذاشته بود که تو روستا بزرگان روستا جمع شدن امضا کردن که ام ...

بازم شعور روستایی ها 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
اینم هست به نظرم حالا که اون میخواد اجیل بخره توهم بگو گوشت بخر شاید تو عید کسی واسه ناهاروشاام موند ...

اره باید همین کار کنم تا دیگه غلط کنه حرف اجیل بزنه 

2706