2410
2553

دکتر به پسر من پدی لاکت و کولیک اید داد الان خوبه خوبه.دلدردن دیگه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ازسرشب هی بی تابی میکنه

دیگه مجبورن تحمل کنن پسر منم شبای زیادی تا ۵صبح گریه کرد الانم گاهی میکنه که رفته تو ۳ماه.اگه خیلی کلافه میشن بذارنش تو یه پتوی نازک یا ملافه مدل گهواره تابش بدن آروم میشه،پسر من تو اوج جیغ داد سریع تو پتو میخابه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2720
دیگه مجبورن تحمل کنن پسر منم شبای زیادی تا ۵صبح گریه کرد الانم گاهی میکنه که رفته تو ۳ماه.اگه خیلی ک ...

الان دمر رودست مامانم خوابیده میخوای بزاری سرجاش بیدارمیشه

عشق نی نی      

دلدرد داره دیگه بچه که دمر آرومه یکم آب جوشیده و نبات میتونی بدین در حد ۱۰ سی سی با قطره چکون.من اکثر شبا به پسرم میدم

پس خوب عاروق نمیگیری که پیچ میزنه،اوایل که نوزاد به دنیا میاد معده ش ضعیفه شاید نیم ساعت طول بکشه که عاروق بزنه ولی یک ماهه که شد سر یک یا دو دقیقه عاروق میزنه،نگرانی خاصی نیست فقط بعد شیردهی با آرامش سعی کنید عاروقشرو بگیرید،نیکان منم اول اینطوری بود الان که ۳۲ روزشه کاملا اوکی شده فقط وقتی خیلی خوابها و هست دیر عاروق میزنه

پس خوب عاروق نمیگیری که پیچ میزنه،اوایل که نوزاد به دنیا میاد معده ش ضعیفه شاید نیم ساعت طول بکشه که ...

برادرزادمه دوازدع روزه دنیااومده امروز اومدن خونه من هی پیچ میزنه بچه اول خانواده هم هس کمی نگران شدیم ممنون از کمکت

عشق نی نی      
2714
برادرزادمه دوازدع روزه دنیااومده امروز اومدن خونه من هی پیچ میزنه بچه اول خانواده هم هس کمی نگران شد ...

اصلا نگران نباش عزیزم نیکان منم اولین نوه خانواده س واسه زردی که داشت کل خانواده من و همسرم و همه خاله عمو و دایی هامون گریه زاری😁😂من و باباش که وقتی بستری بود مرثیه سرایی میکردیم واسه خودمون ولی الان میبینم که از جیبمون رفت گریه و ها و ناراحتی ها،فقط آرامش رو حفظ کنید من یادمه واسه یه شیر پریدن تو گلو از شدت استرس من و شوهرم دعوامون میشد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اصلا نگران نباش عزیزم نیکان منم اولین نوه خانواده س واسه زردی که داشت کل خانواده من و همسرم و همه خا ...

دقیقااین جوریه خخه بالاخره خوابید خدانیکانتو حفظ کنه

عشق نی نی      

عزیزم پسر منم همین بود پدی لاکت دارو نیس ک دل پیچشو خوب کنه اون فقط دستگاه گوارشو تنظیم میکنه ولی واسه دل پیچه هاش و دل دردش کولیک اید یا کولیک ایز بگیرین بدون نسخه هم میدن عالیه سریع ارومش میکنه سه بار در روز هر بار 5 قطره، خیلی غلیظه اگه اون جوری اذیت میکنه نمیخوره یکم با اب جوشیده ولرم حل کنین بهش بدین بزار بچه اروم بگیره

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
دقیقااین جوریه خخه بالاخره خوابید خ دانیکانتو حفظ کنه

اگه 3،4 ساعت بی قراری داره احتمالا کولیک داره ک شب هام میاد سراغش، وقتی میگی الان خوابید، پسر منم از 2،3،درداش شروع میشد 6 صبح یهو اروم میگرفت میخوابید، همون قطره هارو بهش بدین عالیه دکترم ببرین همینارو میده

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

گلم نزارید الکی شب بیداری و درد بکشه.حتما حتما پیش فوق تخصص نوزادان ببریدش.متخصص نه.فوق تخصص کودکان فقط.پسر منم اینجوری بود.پیش چندتا متخصص بریدیم اکثرا گفتن وایسید تا شش ماه.ی فوق تخصص خب بردنش،خداروشکر اروم شد.ما تا پنجاه شب،داستان داشتیم.وقتی یاد اون شبا میوفتم بدنم میلرزه.انشاا... اروم شه

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2706