2726
عنوان

نمونه برداری سینه

1794 بازدید | 36 پست

سلام دوستان ببخشید میخواستم بدونم کسی نمونه برداری کرده از سینه اش یا تو اطرافیانتون کسی بوده که سرطان سینه داشته باشه؟ علائمش چی بود؟ دکتر بهم گفته باید برم انستیتو کنسر بیمارستان امام یا شریعتی. میخواستم بدونم کسی راجع به این مسائل اطلاعاتی داره. ممنونم

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
مگه چه مشکلی برات پیش اومده؟ من دوستم تو بیمارستان امام نمونه برداری کرد 

فیبروکیستیکم ولی دکتر گفت اون مهم نیست یک توده جدید تو سونوم دیده برای تشخیص اون گفته برم 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قبل نمونه برداری حتما نطر یک پزشک دیگه رو هم بپرس انشالله مشکلی نیست

باشه عزیزم ممنون از پاسخت. نمیدونین درد داشت یا نه؟

اگه بتونی حتما یک وقت از دکتر عطری بگیر اون میگن حتی با معاینه بهت میگه مطبش روبرو دی هست

خیلی خیلی ممنون عزیزم لطف کردی واقعا برام دعا کن . آدرسش رو از نت درمیارم

خیلی خیلی ممنون عزیزم لطف کردی واقعا برام دعا کن . آدرسش رو از نت درمیارم

عزيزم معاينه فايده نداره، تو سونوت نوشته توصيه ميشه به نمونه بردارى؟ پس دست دست نكن توده هاى سينه فقط با بيوپسى ماهيتشون مشخص ميشه دكتر با دكتر فرق نداره برو نترس، انشالله هيچى نيست

عزيزم معاينه فايده نداره، تو سونوت نوشته توصيه ميشه به نمونه بردارى؟ پس دست دست نكن توده هاى سينه فق ...

تو سونو همه رو انگلیسی نوشته متوجه نشدم ولی دکترم گفت برو بیمارستان امام یا شریعتی نمیدونم چیکار کنم واقعا؟

تو سونو همه رو انگلیسی نوشته متوجه نشدم ولی دکترم گفت برو بیمارستان امام یا شریعتی نمیدونم چیکار کنم ...

اگه ميتونى عكس سونوتو بفرست تا بهت بگم نظر راديولوژيست چى بوده

اما حتى دكترم عوض كنى اونا به توصيه ى سونو عمل ميكنن نظرى از خودشون نميدن اگه خيلى ميترسى از بيوپسى، يه بار ديگه پيش يه راديولوژيست ديگه سونو بده اما به نظر من بهتره نمونه بردارى كنى خيال خودتو راحت كنى هر چى سريعتر هم بهتر

2706