2726
عنوان

اگه بچه داشتم الان ۳سالش بود

266 بازدید | 11 پست

هم از پوشک برش داشته بودم هم از شیر

الان واسه خودش ی دختر یا پسر شیطون بود

حیف ک نشده و نزدیک ۴ساله ک نمیخاد بشه خیلی دلم گرفت امشب

اگه براتون مقدوره ی صلوات برام بکشین ممنونم

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اکر داشتم الان کلاس اول بوده بانو جان گاهی باید دل و زندگی رو سپرد دست خدا و  نشست نگاه کر ...

کاش ی جوری مصلحتش رو بهم میفهمون ک دلم آروم بشه

من با این چیرا آروم نمیشم خیلی زودرنج شدم

مادر شدن حق هر زنیه.

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
2728

بچه من که امسال کلاس دوم بود

خخخخ

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
کاش ی جوری مصلحتش رو بهم میفهمون ک دلم آروم بشه من با این چیرا آروم نمیشم خیلی زودرنج شدم مادر شدن ...

کاملا درست میگین من همه زندگیمو سپردم دست خدا و ب دستای پراز معجزش ایمان دارم شماهم بهش اطمینان داشته باشین هروقت صلاح باشه میده عزیزم

چقدر زیبایند آنان ک از ریشه خوبند:)
کاملا درست میگین من همه زندگیمو سپردم دست خدا و ب دستای پراز معجزش ایمان دارم شماهم بهش اطمینان داشت ...

ممنون خانمی 

انشالا خدا ب شما نظر کنه سال جدید مادر بشی

عزیزم حسرت گذشته رو نخور ولش کن گذشته تموم شد رفت منم اگه اوایل عروسیم بچه دار میشدم الان بچم یازده ...

من خودمم ۶ساله ازدواج کردم ۴ساله میخام بچه دار بشم نشده

خب سنمم میره بالا

مریض میشم هر روز 

بدنم باید سالم باشه برا بچه داری یا نه.نمیخام ی مادر مزیض و سن بالا باشم 

من خودمم ۶ساله ازدواج کردم ۴ساله میخام بچه دار بشم نشده خب سنمم میره بالا مریض میشم هر روز  ...

ان‌شاءالله که خیلی زود به خیریت مادر شی

اما سلامتی که به سن نیست دور جون انقدر بودن آدمایی که توی جوانی مریض شدن یا بلانسبت فوت کردن

از ته دل واست دعا کردم، پیگیر دکتر باش ای وی اف کن

ممنون عزیزم