2737
2734
عنوان

استرس و درد بدن و.....

13404 بازدید | 22 پست

من خیلی فشار روحی کشیدم تموم استخونام قفسه ی سینم دستام گردنم درد میکنن خدایا😭😭😭😭😭اگه اینجوری پیش بره من زود میمیرم کارم شده تنش روحی استرس😔😔😔

❤میشه از ته ته ته دلت برام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا؟

در هیاهوی زندگی دریافتم چه بسیار دویدن ها که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم چه بسیار غصه ها که فقط باعث سپیدی موهایم شددر حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شودو اگر نخواهد نمی شودبه همین سادگی ….کاش نه می دویدم و نه غصه می خوردم فقط او را می خواندم و بس!

منم خیلی استرس میگیرم

در هیاهوی زندگی دریافتم چه بسیار دویدن ها که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم چه بسیار غصه ها که فقط باعث سپیدی موهایم شددر حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شودو اگر نخواهد نمی شودبه همین سادگی ….کاش نه می دویدم و نه غصه می خوردم فقط او را می خواندم و بس!
2738
منم خیلی استرس میگیرم

نزدیک عروسیمه خیلی حرص و جوش میخورم خانواده خودم یجوووور خانواده شوهرم یجور خووووود شووووهرم یجور خانواده خودم چیزی نمیگم پدر مادرمن زحمتنمو کشیدن ولی کم کم دارم به این نتیجه میرسم حتی یه قطره اشکمم حلال کسی نمیکنم چون واقعا سلامتیم تو خطره

چی بگم خواهر خیلی چیزا باعث شده

توکل کن به خدا 

چه ارزشی داره 

دنیا دو روزه ، ان شاالله به خیر و عافیت خوب و بدش میگذره همشم امتحان الهیه

من انقد برای بارداریم استرس داشتم سقطش کردم

استرس خیلی بده ادمو داغون میکنه

... 🌱
توکل کن به خدا  چه ارزشی داره  دنیا دو روزه ، ان شاالله به خیر و عافیت خوب و بدش میگذره ...

داغون شدم رفته ۲۴ سالمه مهره های گردنم تو فشار عصبیه دکتر گفته باید عمل سه دردش زده دستام کلا سست شده قفسه سینم درد میکنه کمرم آرنج دستام سرم واقعا جای سالم ندارم😔😔😔😔خدا بهم رحم کنه

داغون شدم رفته ۲۴ سالمه مهره های گردنم تو فشار عصبیه دکتر گفته باید عمل سه دردش زده دستام کلا سست شد ...

اوخ 

با خودت چیکار کردی؟ فشار عصبی خیلی بده 

نمیدونم مشکلت چیه ولی دعا میکنم همشون حل بشه و حال دلت خوب بشه

... 🌱
2706