2726
عنوان

کی زگیل تناسلی داشته یا اطرافیان داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 40 پست
خب جوشم میخارونیم خونه میزنه ازش بیرون. ینی چی شکل غنچه؟

خوش فرقه عزیزم چوس سفید نمیشه سرش قرمز میرنه ولی زگیل نه پر اب یا خونه بخارونی درد وخارش خیلی شدید بت میده دسشویی بری ادرارت بخوره بش اینقد میسوزه اب بگیری روش دنبا رو سرت خراب میشه

زگیل چندنوع داریم غنچه ایی ینی مث گل چندتا کنار هم قرار ربگیر مثل برگای گل میگم غنچه ایی قهوه ایه

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای باورت نمیشه اینقد استرس دارم ک دکتر زنان منو فرستاد مغز و اعصاب  گفت وسواسی گرفتی از بس ولش ...

وا 😆

دکتر معاینه کرده ندیده؟ 

دختر انقد خودتو اذیت نکن

عزیزم شیطون داره با این وسواس اذیتت میکنه ، اصلا توجه نکن 

مطمئن باش هیچ مشکلی نداری 

به خودت تلقین کن حتی اگه یه روزی هم بگیری زودی خوب میشی

... 🌱
2728
وا 😆 دکتر معاینه کرده ندیده؟  دختر انقد خودتو اذیت نکن عزیزم شیطون داره با این وسواس اذیتت ...

خسته شدم رفتم مطبش اینقد گریه کردم شرح حالم رو نوشت برا دکتر مغز و  اعصاب گفت منم رفتم ولی قرص اشو نمبخورم آخه میخوام بچه دار بشم میتزسم

خوش فرقه عزیزم چوس سفید نمیشه سرش قرمز میرنه ولی زگیل نه پر اب یا خونه بخارونی درد وخارش خیلی شدید ب ...

ممنون. متوجه شدم الان.

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.
ببخشید یعنی وقتی بخوای بکنیش هم درد نداره؟ 

اون زگیل فرقه عزیرم اونای که نمیشه کند رو میبرن و اصلا قسمت تناسلی نمیزنن معمولن پشت گردن چشم دست و کمره 

زگیل تناسلی فرقه چرا نمیری معاینه شی یا خودت تو اینه نگاه کن اگه سرشون سفید بود مطمئن‌باش زگیله

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  
اون زگیل فرقه عزیرم اونای که نمیشه کند رو میبرن و اصلا قسمت تناسلی نمیزنن معمولن پشت گردن چشم دست و ...

ن یه دونه است سرش سفیده؟ دقیقا مشخصه سفیدیش؟ نگاه کردم قرمز بود 

خسته شدم رفتم مطبش اینقد گریه کردم شرح حالم رو نوشت برا دکتر مغز و  اعصاب گفت منم رفتم ولی قرص ...

عزیزم زگیل تناسلی اصلا اصلا مثل جوش نیست خیالت راحت باشه

جوش رو من هم دارم 

زگیل رو هر دکتری ببینه متوجهش میشه 

اگه دکترت گفته نیست مطمئن باش نیست

خواهر من باردار بود ، دکتر گفته بود زگیل داری اگه خوب نشه باید عملت کنیم ولی شکر خدا تا وقت زایمانش خوبه خوب شد

اصلا جای نگرانی نداره که

... 🌱
2706