1428
1389

قلم دستشو ميشكونم ميدم دستش😐

نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️خُدايا خودت حافظ كُنجدمون باش💙

جمع میکنم میرم خونه بابام

از خط قرمزهامه

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401

دليلش مهمه

شايدم تو شرايطش نبودم

ولى يه كار كرده بودم ترجيح ميدادم بزنه تو گوشم تا سكوت كنه

الحمدلله رب العالمين ❤️ استغفرلله ربى و اتوب عليه يا ستارالعيوب❤️ برام دعا كنين محتاجم به دعا❤️ و توكلت على الله ❤️
1432

فانتزی دختر خاله م این بود از شوهرش چک بخوره

نمیدونم به ارزوش رسیده یا نه

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله

خدا نیاره برای هیچ کس ....

خدا ب مردها اخلاق خوب بده

ولی انصافا  وقتی یکی عصبانی ، انقدر  اختلاف رو کش ندیم  ک  کار ب جای باریک و بی حرمتی بکشه

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1387

خیلی دلم میشکنه ..

نمیتونم دیگ پیشش ارامش داشته باشم 

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄
دليلش مهمه شايدم تو شرايطش نبودم ولى يه كار كرده بودم ترجيح ميدادم بزنه تو گوشم تا سكوت كنه

من ده ساله ازدواج کردم اولین باره چنین کاری کرد 

تا حالا اصلا چنین کاری رو نکرده بود

1364