2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من استفاده کردم. برای بالای یکسال هست. البته دختر من شیر خشکی نبود. در کل خوبه ولی نمیشه انتظار معجزه داشت ازش.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
من استفاده کردم. برای بالای یکسال هست. البته دختر من شیر خشکی نبود. در کل خوبه ولی نمیشه انتظار معجز ...

چن قوطی استفاده کردی؟وچه مقدار در روز بهش میدادی؟پسرمنم. شیرخشکی نیست.ولی براش امروز خریدم.چقد وزن ازاف کرد؟؟

یه زمانی دخترم خوب میخورد. دو هفته ای یک قوطی. از ۲۰ ماهگی بهش دادم. حدود ۶ تا قوطی. دو تا هم پپتامین جونیور دادم. ولی خب در حد نیم کیلو اینطورا وزن زیاد کرد دخترم.

چن قوطی استفاده کردی؟وچه مقدار در روز بهش میدادی؟پسرمنم. شیرخشکی نیست.ولی براش امروز خریدم.چقد وزن ا ...

تو پست قبلم گفتم. گاهی روزی سه چهار پیمانه گاهی که میل داشت تا ۷ پیمانه هم میخورد.

2738
یه زمانی دخترم خوب میخورد. دو هفته ای یک قوطی. از ۲۰ ماهگی بهش دادم. حدود ۶ تا قوطی. دو تا هم پپتامی ...

وای ۸تا دادی فقط نیم کیلو.الان که ب سختی گیرمیاد.قوطی ۶۰تومن.امروز بعد از کلی اسمو ادرسو کدملی پرسیدن ی قوطی بهمون دادن

وای ۸تا دادی فقط نیم کیلو.الان که ب سختی گیرمیاد.قوطی ۶۰تومن.امروز بعد از کلی اسمو ادرسو کدملی پرسید ...

من تا اوایل پاییز بهش میدادم. اون موقع هم همین حدود بود بالای ۶۰ تومن. پپتامین نزدیک ۲۰۰ تومن. ولی خب کلاً دخترم کم غذا میخوره. به نظرم برای بچه ای که غذای خوب و کافی میخوره میتونه تاثیر مثبتی بذاره. 

الان گل دخترت چند وقتشه؟؟کمبود وزنش جبران شده؟الان وزنش چقده؟

الان دو سال و ۷ ماهه داره میشه. حدود ۱۲ و نیم هست ورنش. نسبت به وزن تولدش کمبود داره حدود دو کیلو و نیم.

من تا اوایل پاییز بهش میدادم. اون موقع هم همین حدود بود بالای ۶۰ تومن. پپتامین نزدیک ۲۰۰ تومن. ولی خ ...

پسرمن اصلا غذا نمیخوره.شاید سه تا چهارقاشق مرباخوری.خیلی از دستش کلافم.۱۴ماهشه.هشت کیلوونیمه

2706