2737
2734

سلام من کاپیشنم رومیخوام الان بادست بشورم به نظرتون چطوربشورم باچه ابی وروشی توماشین میترسم بندازم خراب بشه کاپیشن بادی ها هست نمیدونم چی میگن بشون😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باشامپو یامایع ظرفشویی یالباسشویی بشور تاییدلکه میندازه 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

خانما توروخدا واسه مامانم دعا کنید دستش خوب شه😭😭😭😭😭 امضامو بخونید😭

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

خدا شفاشون بده

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2738
بااب سرد یعنی؟؟

اره توماشینم میتونی بندازی فقط تایدنریزکاپشن پسرمم اونجوری بود من فقط کاپشنو تنها مینداختم ماشین با مایغ ظرفشویی کم بریز کف میکنه خیلی

خشکش رو تو خشک کن ماشین میندازم 

مال منم از ان پالتو بادیاس که کلا خزی دارن میزارم تو تشت آب و مایع لباسشویی نیم ساعت میمونه بعد با پا میرم روش تمیز تمیز میشه چند بارم ابشو هی عوض مبکنم با پا میرم روش تا کامل شسته بشه مثل گل میشه تازه من هم مال شوهرم و مال دخترمم اینطور میشورم ماشین خزو خراب میکنه

گلم عمم این مشکلو داشت درد داشت سینش 2 تا برامدگی رو دستش دستشم درد میکرد دکتر ازمایشا ی زیادی انجام داد معلوم شد 2 تا کیست کلسیم هستن چیزه خطرناکی نیست نترس خوب میشه ب امید خدا و امام رضا .یا علی

کلا هاشون رو وصل میکنم ب دستی گاز هست تو حیاط رو لوله گازه بعد انقدر دورش میدم همه ابشو میگیرم بد ولش میکنم تا باز بشه بعد میتکونمشون میزارم رو طناب تا صبح خشک و خوش بو شدنه 😍😍😍😄😘

2706