2703
2553
عنوان

دیوار و مزاحم

837 بازدید | 42 پست

مثلا خواستم چن تا از لباسامو بفروشم از طریق برنامه دیوار.همش اقایون تماس گرفتن یا پیام دادن.

منم کلا آگهی هارو حذف کردم.

شماها چجوری تو برنامه دیوار چیز میز میفروشین؟

.....

سه تا مانتو دارم

میخوام دونه ای ده بذارم دیوار

از ترس همین مزاحما نمیذارم😑

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اره منم یبار اگهی گزاشتم مزاحم میومد تل پیام میداد،درخاست دوستی میکرد😐😐

برا همون خیلیا اخر پیام مینویسن مزاحمت پیگیری توسط همسرم😓😓

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
سه تا مانتو دارم میخوام دونه ای ده بذارم دیوار از ترس همین مزاحما نمیذارم😑

😂😂😂دونه ای ده؟چجوری مانتوییه؟قابل استفادس؟

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2714
😂😂😂دونه ای ده؟چجوری مانتوییه؟قابل استفادس؟

اره میشه پوشید

ی شلوار لی کشی هس

کلا میخواستم همه رو ده بذارم😂😂😂

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
کجایید

گیلان

مردا همیشه تیر میندازن تاریکی 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706