2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وای دلم گرفت اگر بارداریم پوچ نبود الان یه دونه از اینا تو دلم بود! امان

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
وای دلم گرفت اگر بارداریم پوچ نبود الان یه دونه از اینا تو دلم بود! امان

انشااله دوباره باردار میشی 

من یه جنین فزیز دارم دعا کنید

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
انشاالله به حق فاطمه زهرا هرچه زودتر همین تاپیکو برای نینی خودت بزنی آجیا برای نینی منم دعا کنین

اگه لایق باشیم حتما

عزیزم...نگران نباش خدا بزرگه دعا در حق همدیگه میگیره...منم الان ۴ سال منتظرم...خدا بزرگه...برات صلوات فرستادم

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
عزیزم...نگران نباش خدا بزرگه دعا در حق همدیگه میگیره...منم الان ۴ سال منتظرم...خدا بزرگه...برات صلوا ...

ممنون عزیزم انشاالله شما اول باردار بشی بعد من و همه 

منم 5 ساله منتظرم یه دونه جنین دارم

2706