2737
2734

سلام دوستان لطفا سرزنش نكنيد😞٩ ساله ازدواج كردم خيلي اذيتم كردن خيلي عذابو شكنجه دادن منو!!!مادرشوهرم توي اين ٩ سال نذاشته يه قاشق بخره شوهرم اگرم خريده از دماغم آوردن مادرو پسر!!!همين زن از خدا بيخبر هر ٢-٣ سال يكبار تمااااام وسيله هاي خونشو با پولاي شوهر من عوض ميكنه!!شوهرم ٦ ماهه ك بيكاره يمقدار پولي ك توي بانك داشت مادرش داره با تمام قوا تمومش ميكنه!!!!اونروز شوهرمو برد ١٢ ميليون داد فرش خريد برا مادرش!!!!روشونم ملحفه كهنه كشيده ك كثيف نشن!!!اين درحاليه ك نميزاره شوهرم يك كيلو برنج بخره تا برا دختر خردسالم بپزم بخوره!!!!حالا ميخام يه بلايي سر فرشاش بيارم تا از دماغش بياد!!!!بچه ها مسخره نكنيد نصيحت نكنيد من آدم از خدا بي خبري نيستم ولي ديگه ظرفيتم پر شده هيچ كاريم از دستم برنمياد!!!!

عزیزم میره فرش نو از جیب شوهرت میگیره

تو باز جزغاله میشی

نکن

دست نزن

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به نظرم هرچی فحش داری نثار شوهرت کن که هرچی میکشی ببخشیدا ببخشیدا از بی غیرتی وبی وفایی اون میکشی 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2738

ب نظرم کار از فرش گذشته باید شوهرتو داغون کنی یعنی چی برنجم نمیذاره بخره 

بعد شوهرت میگه چشم؟؟

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

نسکافیه یا قهوه رو بریز رو قسمت سفید فرش 😆😆 از رو ملافه هم رد میشه میره خیالت راحت

یا دست دخترتو لاک بزن بقیشم بریز رو فرش

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
2706