2737
2734

امروز سونو ۳۷ هفتگی برای تعیین وضعیت جنین رفتم. دو هفته پیش هم رفتم ولی دو جای متفاوت رفتم، وزنش هیچ تغییری نکرده. 

تازه توی سونو سن حاملگیم رو یک هفته کمتر نوشته درصورتیکه دکتر زنان که برام حساب کرد ۳۷ هفته تموم شده. 

حالا نمی‌دونم چرا این دو هفته هیچی وزن نگرفته. آیا سونو قبلی اشتباه کرده یا این یکی؟! چرا سن حاملگی رو اینجوری نوشته! جای خیلی خوبی هم تو تهران رفتم 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زنگ زدم به منشی میگم آخرین وقت دکتر کی هست که بیام ازمایشو سونو رو نشون بدم ، میگه من تلفنی بهش میگم. وقت نداریم، خیلی بد برخورد کرد و باهام دعوا کرد. درصورتیکه دیشب فشارم رفت بالا رفتم اورژانس ، اونجا به دکترم زنگ زدن گفت که آزمایش و سونو بدم نتیجه رو براش امروز ببرم. حالا هرچی به منشی میگم دکتر خودشون گفتم باید بیام میگه دکتر بگه. بخدا برخی منشی ها چرا اینطورن؟

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2738
والا میخواستم برم منشی وقت نمیده

مگه شماره شخصیشو نداری ؟ دکتر من شماره موبایلشم میده به خانومای باردار ک اگه مشکلی پیش اومد تلفنی بتونه راهنمایی کنه

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
زنگ زدم به منشی میگم آخرین وقت دکتر کی هست که بیام ازمایشو سونو رو نشون بدم ، میگه من تلفنی بهش میگم ...

وااا حضوری برو خوب.

بعد به دکتر بگو منشی گفت دکتر بگه.

نی نی تو ۳۲ هفته چند کیلو بود؟

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2706