2726

من پیش دکتر کسری ناصری شهرک غرب  ۲ روز دیگه وقت دارم  اما توو کامنتا و بعضی دوستام میگن ژلش اصلا موندگاری نداره و زود میره،میگن فقط برای شاخای اینستا و پلنگا ژل خوب میزنه. کسی تجربه ایی داره؟؟؟ برم پیشش یا نه؟؟؟ دکتر خوب کسی میشناسه توو تهران؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
خواهر من هفته پیش رفت پیش ایشون.... بله یک مقدار تعریف شده تزریق میکنه نه بیشتر..تا طبیعی به نظر بی ...

آره اما برا همه ۱cc میزنه . اما بهترینشم میگن ۲ ماه بعد میره . باید حتما چندبتر پیشش بزنی تا بمونه. خواهر شما ۱ هفتس زده؟؟؟ نمیدونم برم پیشش یا نه؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خواهر من آشنایی نزدیک با خانواده ایشون دارن..بهشون گفتن 6 ماه دیگه برای تمدید بره ولی خواهرم میگفت ...

آره خودم رفتم مطبش خواهرم زده پیشش الان ۱ ماهه اما زیاد تغییری نکرده به نسبت ژل ژوویدرم که ۱ سی سی زده.

ببین یه چیزی که باید خیلی توجه کنی وقتی برا تزریق ژل می ری هم دکتره و مهارتشه هم مارک ژلی که برات می زنه هم اینکه ژلی که می زنه آک باشه. به نظر من برو پیش دکتر هیربد بهنام خیلی کارش عالیه شمارشو برات می ذارم عزیزم22615394

ببین یه چیزی که باید خیلی توجه کنی وقتی برا تزریق ژل می ری هم دکتره و مهارتشه هم مارک ژلی که برات می ...

واقعا همینطوره من دکتر خودمو بهت معرفی می کنم  که واقعا راضی بودم از کارشون http://dr-motalebi.com/ این ادرس ساتشونه

ژل لب فقط 750 تومان😱😱

بوتاکس فقط 450😱😱

به مدت محدود

در کلینیک تخصصی ماهورا

جهت مشاوره و دریافت نوبت در دایرکت پیج زیر پیام دهید

https://www.instagram.com/mahooraclinic/

و یا با شماره ی

۰۹۱۹۷۶۷۹۷۲۶

۰۲۱_۲۶۳۷۲۱۶۸

تماس بگیرید.