2737
2734
عنوان

خانم ها کسی اهل کازرون هست؟

13142 بازدید | 40 پست

شنیدم یه خانم اونجا هست با طب سنتی سینوزیت رو خیلی بهتر از دکترها درمان میکنه درسته؟

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

سلام من چند سال کازرون زندگی کردم تو کوچه ی حوزه علمیه برادرا یه فروشگاه طب اسلامی هست کنار بستنی بندیه یه حاج آقا اونجا میان و تجویز هم میکنن الان فامیلیش یادم نیس ولی کارشون خیلی خوبه گهگاهی هم یه خانم جایگزینشه

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه😔 تو باید قوی تر بشی😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استارتر ببخشید وسط تاپیکت سوال متفرقه میپرسم سلین جان ب نظرت چطور آدمایی هستن کازرونی ها؟ من دو ...

واقعا؟ کازرونی ها خیلی خوش نام نیستن 

من خودم کازرون زندگی کردم چن سال

‏مامانم يه جوري ميگه زودتر از ٢٥سالگي نميزارم ازدواج كني كه خواستگاراي پشت در داد زدن بادبان ها را بكشيییییییید، به عقب برميگرديم.. ( آناماریا)
واقعا؟ کازرونی ها خیلی خوش نام نیستن  من خودم کازرون زندگی کردم چن سال

از چ نظر خوش نام نیستن عزیزم میشه برام توضیح بدی؟اخه اینی ک باش دوستم خیییلی پسر خوب و ایده آلی ب نظر میرسه

فقط فاصلمون خیلی زیاده من از اختلاف فرهنگ و ایناش میترسم

استارتر ببخشید وسط تاپیکت سوال متفرقه میپرسم سلین جان ب نظرت چطور آدمایی هستن کازرونی ها؟ من دو ...

ببخشید عزیزم حرفم رو اصلا اصلا اصلا تعمیم به کل نمیدم . فقط چون مورد حساسیه توجهت رو به یه نکته جلب میکنم . من تا حالا اصلا کازرون نرفتم . تو زندگیم فقط دو بار پولم رو خوردن . یه بارش یه خرید اینترنتی بوده . 3 سال پیش و مبلغ 1 و 500 . یه بارش هم همین 5 ماه پیش بوده و توی یه پروژه کاری به مبلغ 3 میلیون و 500 

حسب اتفاق هر دوشون مال کازرون بودن . 

خدا شاهده ابدا تعمیم به کل نمیدم چون اصلا اونجا نرفتم و با آدم دیگه ای ارتباط نداشتم که بشناسمشون اما چون پرسیدی گفتم فقط اشاره کنم به این موضوع . قضاوتش با خودت .

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
از چ نظر خوش نام نیستن عزیزم میشه برام توضیح بدی؟اخه اینی ک باش دوستم خیییلی پسر خوب و ایده آلی ب نظ ...

ینی یکم خورده شیشه دارن مخصوصا کاسباش

و خانوم ها ۸۰ درصدشون چادری هستن حتی اونایی ک مذهبی نیستن هم چادر میپوشن بخاطر فرهنگ مخصوصه این شهر.کلا مذهبی و تعصبی هستن اکثرا

‏مامانم يه جوري ميگه زودتر از ٢٥سالگي نميزارم ازدواج كني كه خواستگاراي پشت در داد زدن بادبان ها را بكشيییییییید، به عقب برميگرديم.. ( آناماریا)
2738

ببخشید یکم شبیه اصفهانیا هستن رابطه شون با عروس خیلی خوب نیس ولی دوماد رو دوس دارن، درخواست دوستی بده تا برات بگم

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه😔 تو باید قوی تر بشی😪
از چ نظر خوش نام نیستن عزیزم میشه برام توضیح بدی؟اخه اینی ک باش دوستم خیییلی پسر خوب و ایده آلی ب نظ ...

حتما در موردش تحقیق خاص کن . چون این بنده خداها که من باهاشون در ارتباط بودم هم خودشون از اول ادعای پاکی و حلال خوری میکنن شدییییید . بعدم دروغ های عجیب و طبیعی که باور میکنی. مدام هم ننه من غریبم بازی در میارن برای توجیه فریبشون .

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
ببخشید عزیزم حرفم رو اصلا اصلا اصلا تعمیم به کل نمیدم . فقط چون مورد حساسیه توجهت رو به یه نکته جلب ...

ای وای متاسف شدم واسه ضرری ک کردی

چقد بد..البته آدم خوب و بد همه جا هس..من خودم از مشهدم مشهدیا هم خیلی ب بدجنسی معروفن اما خداشاهده خونواده ما ازارش ب مورچه هم نمیرسه خخ

اما خب خیلی بد شد...فک نمیکردم درباره شهرشون اینقد بد بشنوم..ازهرکی میپرسم اخه همینارو میشنوم...

حتما در موردش تحقیق خاص کن . چون این بنده خداها که من باهاشون در ارتباط بودم هم خودشون از اول که ا ز ...

شکایت کردی به جایی نرسید؟

2706