1265
1254
عنوان

چرا بزرگ نمیشید ؟؟؟؟؟؟

782 بازدید | 95 پست

در جواب اونایی که تاپیک میزنن میگن از خرید هاتون عکس نذارید بقیه دلشون میشکنه👇👇👇👇

اخه چه دل شکستنی مگه بچه دو ساله ایم !!!

اگر اینجوری باشه نباید کسی از بچه اش بگه چون اینجا کلی خانم منتظر هست و دلشون میشکنه😐

کسی از مهربونی های شوهرش نگه چون شاید یکی شوهرش بد باشه یا مجرد باشه دلش بشکنه 😐

کسی از پدر مادرش نگه شاید یکی یتیم باشه 😐

کلا فقط از بدبختی هامون بگیم که کسی ناراحت نشه

اخه دیگه ی مانتو حسودی داره ؟؟؟؟؟؟

هرچند من خودم هیچ وقت عکس نمیذارم چون سلیقه خودم رو خیلی قبول دارم😁😁و نظر دیگران واسم مهم نیست😆😆

ولی خب یکی دلش میخواد عکس بگیره چرا ما باید دلمون بشکنه؟؟؟؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

اینم یه حرفی  

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند روز از موعدم گذشته و بیبی چکم مثبت شده، هنوز آزمایش ندادم ولی میدونم که باردارم،دل تو دلم نبود تیکر بذارم😍 هولم خودتونید😀😀😛😛

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1279

منکه میبینم خوشحال میشم که هنوزامیدتودل مردم زندس...

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊

والا بخدا منم سلیقه خودمو قبول دارم ولی نظر دیگرانم برام مهمه😊😊

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
8
والا اگه بگی گووو ز. یدم میگن نگو شاید یکی دل پیچه داشته باشه نار احت میشه 😆😆😆

واییی🤣😂😂

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
1226

اینجا فقط تاپیکهای خیانت شوهر دست بزن شوهر مادرشوهر و جاری و خواهر شوهر بد طرفدار داره عزیزم 

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
ولی عکس وسیله هارو گذاشتن خیلی خزه  اینا همونایین ک جهیزیه میچینن عکسشو میفرستن  ک چیییی ...

شما تعیین نمیکنی کی خزه یا نه خب ی چی خریده میزاره واسه اینکه دلش خوشه..... 

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 

من اوشونو لایک کردم اما حرف شماهم درسته ها ..

چون واقعا دیگ باید بزرگی شیم ☺☺

کلا موافقتم

👑من یک آفرودیتم👱💋💅💄👠👙🎀🌟👑🍻🍸👢👒🍷👑   �� آفرودیت یعنی زندگی 💫زندگی یعنی آفرودیت💫  این دو تا در هم تنیده اند💍مگه میشه کسی کنارآفرودیت تایپ باشه و حال دلش خوب نباشه ؟😗🙃😎  اونایی هم ک به آفرودیتها لقب های گوناگون و زشتی میدن حسودن😒  😐😐😐😂😂                             ❌⬅لدفا هراها و آتناهای متعصب نیان سمت من ......مرسی اه😁                                           من یک آفرودیتم 🍻🎀 از آرایش کردن 🎀لاک زدن 🎀لباس های جذاب و رنگارنگ پوشیدن 🎀رقصیدن🎀 رویایی بودن 🎀  تفریح و شیطنت  لذت میبرم 🎀�🎀من یک زن شادم ✔انرژی زنانه من آفرودیته و من حتی اگر هزار تا دختر داشته باشم همشونو مثل خودم بار میارم 👑 تا لذت ببرند از زندگی و زنانگی 😘💋💋💋💋💋❤ تا دنیا پر شه از آفرودیت ها❤          اگر خواستین به تاپیک 👈  ❤آفرودیتها❤ سر بزنید 👒💍😘😘😘😘
1252