2733
2739

اگه پوستت خیلی خشکه خوبه برات ، ولی من خودمکه پوستم مختلطه به طور طبیعی آبرساتیش میکنم با خیار

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من هر  هر هفته از یک روغن گیاهی استفاده میکنم  هیچ ماسکی هم نمیزنم جز زره تخم مرغ روغن زیتون پوستم خشکه

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
من هیچ محصول شیمیایی به پوستم نمیزنم آلوورا  شیر گلاب سرکه سیب سفیده تخم مرغ و آب برنج ا ...

ببخشید عزیزم یعنی کرم پودرم نمیزنی یا فقط به صورت طبیعی ابرسانی میکنی به پوستت .

من فقط مرطوب کننده میزنم. بطور طبیعی پوست خیار و سیب میزنم برنج که میشورم با ابش صورتمو میشورم ماسک ماست و جوانه گندم میزنم

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
اگه قیمتش برات مهم نی ساسکین بهترینه

من ضد افتابشو استفاده ميكنم ابرسانشو نگرفتم چون از ابرسان استفاده كردم الان صورتم خيلي حساس شده پوستم سفيد بعضي اوقات رو گونه هام حالت قرمزي مياد  بيرون 

hair coloris ~ hair keratin 
2706