2733
2734
عنوان

مادرشوهرم دیگه خستم کرده😢

1625 بازدید | 65 پست

سلام خانومایی که مادرشوهر این مدلی دارید بیاید کمکم کنید ببینید چیکار باید بکنم چه رفتاری باید نشون بدم اخه چن روز پیش شوهرم گفت تو برو خونه مادرم منم از سرکار میام منم پاشدم رفتم چون مادرش نون شیرمال دوس داره خریدم رفتم خونش اونجا هم کار داشتن خب بچه حواهرشوهرمو ازش مراقبت کردم تااینا کاراشونو انجام بدم بعد شوهرم اومد بعد خواهرشوهرم گفت میای بامن بریم بیرون منم پاشدم رفتم تواین فاصله نشسته به شوهرم گفته چرا زنت قیافه میگیره میاد اینجا درصورتی که من اصن اهلش قیافه گرفتن نیستم خلاصه اومدیم خونه شوهرم شروع کرد به بحث که چرا فلان منم بهش گفتم به بابات زنگ بزن بگو ببین من قیافه میگیرم به باباش گفت اونم گفت نه زن تو من ازش بدی ندیدم و خلاصه شوهرم پی برد به اینکه مادرش داره حرف درست میکنه الکی بعد دیردز گوشیه شوهرم دستم بود دیدم پیام داده به مادرش که اره شما گفتید کرایه خونتو میدیم الان زدید زیرش شما پول داشتید اما به من ندادید من مجبور شدم طلامو به ضرر بفروشم دیدم مادرش جواب داده که اره اونا به دخترشون چی دادن جز چهارتا آشغال اونا از من پیشت بد میگن برو دلم ازت شگسته دیگه فکر کنید به اینهمه جهاز من گفته چهار تا تیکه آشغال میگه اونا از من بد میگن اخه مگه خانواده من اصن دامادشونو میبینن همش هفته ای ۲ساعت بامن خونه پدرمه که اصن اینا حرفی نمیزنن درمورد مادرشوهرم بچه ها نمیدونم چجور باهاش برخورد کنم رفتاراش داره اذیتم میکنه واقعا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا ب همسرتون گفتید  ب پدرشون زنگ بزنن و درباره نحوه معاشرت  شما و صحت حرف تون ، از ایشون  پرس و جو کنن؟!

ب خودتون و شخصیت تون احترام بذارید

با همسرتون  برید منزل اقوام شون  و برگردید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

هییییی شده مادر شوهر من..سر سند خونه پول کم اوردیم مجبور شدیم بدیم رهن...مادر شوهرم میگه بابات باید پول میداد😐 تا ندید رهن..اخه ب بابام چه 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2738

ذات بد کم کم خودشو نشون میده

شوهرمن تازه داره مادرشومیشناسه هی میخواد هواخواه من دربیاد خودم نمیزارم میسپارم به خدا 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
چرا ب همسرتون گفتید  ب پدرشون زنگ بزنن و درباره نحوه معاشرت  شما و صحت حرف تون ، از ایشون ...

چون داشت دیوونم میکرد هی میگفت اره حتما قیافه میگیری که مادرم میگه منم ازاین به بعد خونه بابات بیام قیافه میگیرم اذیت داشتم میشدم

وای از دست این مادرشوهرااااا،مادرشوهر منم همینجوریه،تا شوهرم رو تنها گیر میاره پرش میکنه،شوهرم خیلی به حرف منه،مادرشوهرمم فهمیده،هی به شوهرم میگه خوب نیست مرد به حرف زنش گوش بده،تو ت ل گ ر ام دیدم به شوهرم پیام داده بود،والا منم از دستش کفری ام،۳ ساله عروسشونم همش تیکه و متلک

2706