2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اون که البته ولی خیلی هارو میشنوم میگن از چهارماهگی غذارو شروع کردیم

بله من خودمم از ۴ ماهگی برا دخترم 

ولی اون با فرنی و حریره هست دیگه غذا که نیست

البته من دکتر دخترم گفته بود

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
اون که البته ولی خیلی هارو میشنوم میگن از چهارماهگی غذارو شروع کردیم

من دخترم و میخاستم ۴پاهگی بدم دکترش اصلا اجازه نداد

گفت طبق کارت واکسن

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2714

اخه پسرم الان چهار ماهش نمیدونم تلقین یا واقعا اینجوری موقعی که غذا میبینه خیلی تکون میخوره و دست و پا میزنه اب دهنشم میاد منم اون غذا کوفتم میشه دکترش گفت از پایان چهار بده اما نمیدونم کار درستی یا نه اما بهداشت که واس واکسن بردم گفت اصلا تا شش ماهگی هیچی نده

از 5ماهگی دکترش گف شرو کن...

از همون فرنی و حریره و پوره سیب زمینی و خرماوموز ...سیب رنده شده..اب هویج..اب پرتقال لیموشیرین وسرلاک و...تااا رسید ب سوپ و ابگوشت و اب خورشت وبیسکوییت مادرو اینجور چیزا ک الان هشت ماهو نیمشه

والبته تو همه غذاهاش از اول یکم کره میزنم هم برا وزن دهی هم اینکه یبوس نشه. 

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..
اخه پسرم الان چهار ماهش نمیدونم تلقین یا واقعا اینجوری موقعی که غذا میبینه خیلی تکون میخوره و دست و ...

اگه دکترش گفته بده از روزی یه قاشق کوچولو فرنی شرو کن و ب ده برسون بعد فرنی طبق همین روال...

چرا گفته زود شرو کن بچت رفلاکسیه؟ یا وزنش کمه؟

نه هیچ کدوم ماشالله نه کیلو اصلا رفلاکسی نیست خودمم بخاطر همین تردید دارم 

ماشاالله خب شاید امادگیشو داره اگه دوبشکی یماهم صبرکن.

دکتر دخترم ک میگف همه کشورها از 5ماهگی غذای نوزادو شروع میکنن ایران تنها کشور عقب مونده ایه ک از 6ماهگی غذا رو میگه شرو کنین.حالا یماهم صبر کن ک با خیال راحت غذارو بدی بهش

ماشاالله خب شاید امادگیشو داره اگه دوبشکی یماهم صبرکن. دکتر دخترم ک میگف همه کشورها از 5ماهگی غذای ...

اره عزیزم حتما ممنونم بابت راهنماییت درضمن ایران چه چیز درستی داره که اینیکیش درست باش گلم