2726
عنوان

این ماهم مامان نشدم

244 بازدید | 37 پست

همین لحظه پری اومد. تازه دو روزم  زودتر اومد. 😔😔😔😔خسته شدم سالمم شوهرم سالمه ولی ....

بعضی وقتا میگم سر ازدواجم باید. ازدواج همرو. میدیدم غصه میخوردم حالا هم بچه همرو. دارم میبینم  و غصه 

حوصله عید و دید. و بازدید. و اینکه هی بپرسن بچه بچه ندارم 

دلمگرفت 

حتی ب مامانمم نگفتم تو اقدامم دردمو فقط اینجا گفتم 😔😔😂

ی بچه دادن واسه خدا کاری نداره بخدا حوصله حرف مردمم ندارم میبینم شوهرمم میخاد ولی هر ماه میگه ایراد نداره 😢😢😢😢

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

عزیزم من وشوهرمم سالمیم دوساله منتظرم من ازغصه دارم میمیرم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسالته وچندوقته ازدواج کردی؟

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
2728

شوهرت باید مراکز ناباروری آزمایش بده، اونجا آزمایش داده؟ آخه معمولیا دقیق نیست، دیدم اینجا که معمولیا خوب بودن تو مراکز ناباروری ضعیف. 

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

بچه دار شدن شما به احدي ربطي نداره

هركي پرسيدن بگو واقعا رابطه خصوصي ما به كسي چه مربوط

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
آره بعضی وقتا فک میکنم خدا میخواد زجر کشمون کنه 😁هرکی عید هرچی گفت میخوابونم دهنش😐

خوب میکنی 

دیروز یکی از فامیل های شوهرم گفت جاریت دومیشم آورد تو نمیاری اون یکی جاریتم نیومده آورد بچشو 

برگشتم گفتم خوشتون میاد درمورد خصوصی ترین مسائل زندگيتون منم بپرسم ؟ این مسائله کاملا خصوصی و دوست ندارم به همه توضیح بدم 

آره بعضی وقتا فک میکنم خدا میخواد زجر کشمون کنه 😁هرکی عید هرچی گفت میخوابونم دهنش😐

اصلا تمام انگیزم رفت  من این ماه بعد پروییدی اقدام کردم 😢😢😢گفتم دیگه این ماه میشه ولی....

[QUOTE=84149989]خوب میکنی  دیروز یکی از فامیل های شوهرم گفت جاریت دومیشم آورد تو نمیاری اون یکی جاریتم نیومده ...[/QUOTE

با چه رویی این سوال اا رو میپرسن؟

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
بچه دار شدن شما به احدي ربطي نداره هركي پرسيدن بگو واقعا رابطه خصوصي ما به كسي چه مربوط

میدونی عزیز 

اصلا حرف مردم هیچی 

بخدا با تمام وجودم میخام بچه 😢😢😢😢😢

بچه دار شدن شما به احدي ربطي نداره هركي پرسيدن بگو واقعا رابطه خصوصي ما به كسي چه مربوط

آخه نمیشه اینجوری جواب داد که، طرف سن مامانمونو داره، فقط باید بگیم فعلا در فکرش نیستیم. 

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2706