2726
عنوان

تازه وارد ۴ماه شدم شوهرم همش میگه کم میخوری شماها چقدر میخورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 35 پست

منم خیلی خوراکم کم بود از اول تا اخر بارداریم همش ۵کیلو اصافه کردم تازه ماه ۹یه کیلو کم کردم بچمم موقع به دنیا اوندن ۲۷۰۰وزنش بودالبته بچه اولم سربچه دومم۱۴کیلو اصافه کردم بچم۳۶۰وزنش بود هر دو سالم سلامت و باهوشن خدا رو شکر نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من‌۵ماهمه زیادنمیخورم😞 ینی بایدزیادبخوریم؟

نمیدونم زیاد. از نظر منو شمها چیه مثلا چی و چقدر میخوری؟

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
2728
عزیزم‌خوبم نیس پرخوری.من مدام دکتر تاکید میکرد خیلی چاق شدی.۴۹ بودم شده بودم ۶۴.شمام ویار داری از ای ...

ویارم شدید نیس فقط بیشتر خوردن مساوی با بالا اوردن ی ادم معمولیم مثل قبل

من  تو بارداری زیاد نمیخوردم ولی هر روز سه تا یه پاکت شیر و آجیل ازوهر کدام شش دانه و میوه روزی سه تا یا بیشتر  دخترم هم ۳۳۰۰دنیا اومد تازه رژیم هم بودم وزنم خیلی بالا میرفت کلا بیسکیوت این هله هوله ها نمیخوردم غچهار ماه آخر غذامو کم کردم 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
من خیلی خیلی کم میخورم الان ۴ تموم شد دریغ از یه کیلو اضافه کنم همش شوهرم میگه اخر بچم یک کیلو به دن ...

منم بخدا اصلا شکم دراوردی خب

یعنی میشه بگی چقدر و. چیا میخوردی

من چون لاغرم و۴ کیلو هم دوران ویار کم کردم دکترم مولتی پرینتال برام تجویز کرد هرروز ناهاربین غذا میخورم اشتهام بازشده .تقریبا تا دوهفته پیش هردوتاسه ساعت شدید گشنم میشد وباید غذا میخوردم.الانم زیاد گشنم میشه اما به شدت قبل نیست.

۲۶ هفته هستم بجز ۴ کیلو که کم کرده بودم ۳ کیلو دیگه اضاف کردم دکتر گفت خوبه.البته همش شکمم .خودم اصلا تغییر نکردم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
نمیدونم زیاد. از نظر منو شمها چیه مثلا چی و چقدر میخوری؟

صبحانه زیادنمیتونم بخورم درحده چندلقمه نهارمیخورم شام هم میخورم مثل قبل بارداری میان وعده میوه بیشترمیخورم  

این روزگار میگذرد خوب یاکه بد...
یعنی جز وعده های اصلی چی میخوردی؟

😄😄😄😄😄وعده؟!

من فقط ۱۰واحد میوه میخوردم ۶تا میان وعده مغزیجات...

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
خوشبحالتون

قرار نیست بیشتر بخوری عزیزم فقط غذاهای مفید بخور کم کم خوراکت بیشتر میشه

فکر اشتباهیه چون بارداری به اندازه دونفر بخوری

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2706