2733
2734
عنوان

کمک مالی به مادر شوهر

2565 بازدید | 119 پست

سلام 

واقعا دیگه خسته شدم 

دیروز رفتم خونه مادر شوهر خونشون رو کاغذ دیواری کردن به ما گفته بود ناهار بیاید اونجا ولی همه کاراش نقشه بود 

رفتیم دیدیم یه ذره آش گذاشته تا ما رسیدیم نیمرو درست کرد انگار بی دعوت رفته بودیم 

هیچی نگفتم تا رسیدیم برادر شوهرم شروع کرد به اینکه گفتم بیان پنجره ها رو عوض کنن و دو جداره کنن بعدشم خودش گذاشت رفت گفت مادر زنش داره خونه تکونی میکنه میخواد بره کمک اون 

اومدن قیمت دادن گفت کلاً میشه 3.700.000 طرف گفته بود یه تومن نقد بدن یه چک واسه اردیبهشت یه چک واسه خرداد 

پدر شوهرم گفت من دستم خالیه فعلا نمیخوام بزنم 

مادر شوهرم شروع کرد به ناله کردن کار همیشگیش 

ما رو تا ساعت 9 شب نگهداشت به شوهرم گفت دیوارا رو پاک کن پرده رو در بیار از این کارا بعدم بدون شام ما رو راهی کرد اومدیم تا نشستیم تو ماشین شوهرم گفت نظرت چیه چقدر کمک کنیم واسه پنجره ها 

منم کلی عصبی شدم به ولی به رو خودم نیوردم گفتم خودت میدونی 

کلی تو گوش شوهرم خوند که میخوام اینا رو عوض کنم خسته شدم ازشون 

تازه میدونه که شب عیدی شوهرم از کارش اومده بیرون کلی دستمون خالیه بابا بیچاره منم دید اینجوریه داره بهمون سرمایه میده تا کارگاه بزنه شوهرم یه ذره وضعمون بهتر بشه 

بابام خونه هم بهمون داده نشستیم نمیگم مجانی داده ولی یک دهمه قیمت داده بهمون دلم میسوزه از اینکه تو این وضعیت وظیفه پدر من نیست کمکمون کنه بعدش ما کمک یکی دیگه بکنیم خسته شدم از ناله های مادر شوهرم اگر یه ذره محبت میکرد و خوب بود دلم نمیسوخت اما متاسفانه همیشه طلبکاره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم چی بگم من بودم نمیدادم اما من اخلاق شوهر شما رو نمیدونم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ب شوهرت بگو میخام فلان چیز خونه رو عوض کنم مرتب براش خرج بتراش ک فکر کمک کردن از سرش بیوفته در مورد کمکای پدرتون ب شوهرتون باید بگم مردا پرو تر از این حرفان ب روی مبارکشون هم نمیارن ک اینا لطفه ن وظیفه

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2738
نمیدونم چی بگم من بودم نمیدادم اما من اخلاق شوهر شما رو نمیدونم

شوهر من خیلی آدم احساساتیه و اون از این موضوع سو استفاده میکنه 

منم هیچ وقت دخالت نمیکنم ولی همش میگم خودت میدونی 

خب بهش بگو چراغی که به خونه رواست به مسجد حرامه

بگو بابای من اگه داره زیر پر و بالت رو میگیره میدونه که نداری و میخواد کمکت باشه اگه قرار باشه سر خرجای بی اهمیت مثل پنجره بخوای به خانواده خودت کمک کنی دیگه انتظار از بابای من نداشته باش

ضمن اینکه میتونی بگی عزیزم امسال وضع خودمون خرابه . مامانت یه خورده دیگه تحمل کنه هروقت کار کردی وضعت خوب شد کمکشون کن ولی الان وقت خوبی نیست که انقد ازت انتظارای بی مورد دارن

شوهر من خیلی آدم احساساتیه و اون از این موضوع سو استفاده میکنه  منم هیچ وقت دخالت نمیکنم ولی ه ...

خوب پس تکلیف روشنه 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
وضعیت منو فرض کن یدون بد وضع تر از تو هم هست اونوقت لبخند ب لبت میاد  هر ماه 250 هزار تومن ب ما ...

ما اصلا یارانه رو جدا نکردیم 

مادر شوهرم یواشکی از شوهرم میگیره یادش میده به من نگه منم بهش گفتم اگر به من نگی بدی من راضی نیستم چون منم دارم کار میکنم وسهم دارم تو این زندگی

2706