2410
2553

خواهرم ب من پیشنهاد داد ک نگاش کنم

صبح دانلود میکنم میگن قشنگن در عین ناراحت کننده بودنش

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلم چیه؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2456
2714

من پارسال دیدمش... انیمیشن ک توش زهرا امیرابراهیمی بازی میکنه ... اره خیلی تلخه .. 

واقعیت جامعه .. کسی ک حقش نیست و بهش توهین میشه .. وکسی ک انتظازشو نداری .. ی ادم دیگس

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
من پارسال دیدمش... انیمیشن ک توش زهرا ابراهیمی بازی میکنه ... اره خیلی تلخه ..  واقعیت جامعه . ...

ولی دلم واسه اون خانوم نقش اولم سوخت ،البومشو نشون دادکنارهمسرش واشک توچشماش جمع شد

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

هیچی ناراحت کننده تر و گریه اور تر از فیلم سنگسار ثریا نیست ... واقعاااا گریه کردم بااهاش

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
ولی دلم واسه اون خانوم نقش اولم سوخت ،البومشو نشون دادکنارهمسرش واشک توچشماش جمع شد

یادم نیس صحنه هاش  خیلی وقت پیش دیدمش. 

اونوداستانشوشنیدم کلی غصه خوردم وطاقت دیدنشوندارم

خیلی غم انگیزززز بود خیلی...

2706