2733
2734

من اونیم ک بقیه میخان جای من باشن😁😜

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

فقط دلم میخ‌است علاوه بر همه این‌جیزایی که دارم

خیلی پولدار بودم تا برای مثلن یه خرید گرون یا مسافرت خوب انقدر دو دوتا چهارتا نکنم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2731

ن 

خودمو فراتر از این صحبتا میدونم همیشه

اعتقادم بر اینه اگ من امیرم نه برد پیت و خدا اینو خاسته

۱ راضیم ب رضای خدا 

۲.اگ مراحلی ک اون آفا طی کرده منم طی میکردم صددرصد منم رو همون پله وایستاده بودم ک ایشون وایساده

شاید اعتماد بنفسم زیاده شایدم مغرورم ولی اصلا همچسن چیزی رو دوس ندارم

امسال جوری شده که آره ولی کامل نه همینکه فک میکنم میبینم حاضر نیستم دختر یه مامان دیگخ بودم عاشق مامانمم😊

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

مگه کسیم بوده در طول زندگیش هیچ وقت به این موضوع فکر نکرده باشه؟؟؟؟!!!  

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من جایگاه خودمووو خیلی خیلی دوست دارم و خدارو شکررررر میکنم هروز.

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738
ن  خودمو فراتر از این صحبتا میدونم همیشه اعتقادم بر اینه اگ من امیرم نه برد پیت و خدا اینو خا ...

تو امیر پیتی  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
تو نی نی سایت همه ی خانوما از دم خوشگل و بلوند و سفیدن و هیچ وقت از این فکرا نمیکنن🤣🤣

من فکر کردم تا دلت بخواد😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدمای صادق رو دوست دارم ...آقایون کمتر فک میکنن ولی خانوما یه با رو شده که فک کنن یه اینجور چیزا

فدات منم دوست دالم😛😍

اره همه حداقل دیگه یه بارو فکر کردن به نظرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706