2737
2734

سلام

از اتحادیه خبر ندارم

ولی خودم پیش یه خیاط خوب تو تابستون دوختم چهل تومن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بدونم کدوم شهرین؟ یکی از همسایه هامون قیمت میخواد.

من تو شهر بابل استان مازندران

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728
من تو شهر بابل استان مازندران

من بهشون گفتم ۲۵.پارچه رو گرفت رفت...

صبح یه خیاطی نزدیکمون قیمت کردم گفت ۳۰. 

متاسفانه همه قدردان نیستن...

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
من بهشون گفتم ۲۵.پارچه رو گرفت رفت... صبح یه خیاطی نزدیکمون قیمت کردم گفت ۳۰.  متاسفانه همه ق ...

قیمتتون خیلی هم خوب بوده

من خیاطم گفت از سی تا چهل.

اونم دامن کلوش که هیچی نداره تا دامنای مدل دار حتما قیمتا بالاتر میره

یکی از اشناهای دورم چون خیاطش معروفه یه دامن سلده رو تا نود تومنم میداد چند سال پیش.

قیمتتون خیلی هم خوب بوده من خیاطم گفت از سی تا چهل. اونم دامن کلوش که هیچی نداره تا دامنای مدل دار ...

اره واقعا خیلی خوب گفتم. از بیرون هم کمتر گفتم تا مشتری بیاد برام.

منتها دیگه بعضیا اینجورین. میخوان مفت ببرن. 

شرایط مغازه زدن ندارم میخوام تو خونه انجام بدم تا بعدا بتونم یه مغازه ای رو اجاره کنم. چون غریبم کسی نمیشناسه. گفتم از خونه شروع کنم تا مشتری ها زیاد بشن. 

ازین به بعد هم کسی گفت بهش میگم برو بیرون قیمت کن هر چی بود من ۵ تومن کمتر میگیرم بعد اگه خواستی پارچه بیار...

اره واقعا خیلی خوب گفتم. از بیرون هم کمتر گفتم تا مشتری بیاد برام. منتها دیگه بعضیا اینجورین. میخوا ...

اونوقت اگه رف گفت فلانی گفته  ۱۵ ت میگیره چی ؟ 

مجبروی با ۱۰ تومن بدوزی ؟

بنظرم قاطع باش . چند نفر میرن اما اگه کار و قیمتت خوب باشه خیلیا هم مشتری میشن

2738
اونوقت اگه رف گفت فلانی گفته  ۱۵ ت میگیره چی ؟  مجبروی با ۱۰ تومن بدوزی ؟ بنظرم قاطع باش ...

همچین قیمتی اصلا تو کرمانشاه نیست. فقط شهرستان ها و روستاها هستن که ارزون میگیرن اونم چون تو شهرستانن. 

اصلا زیر نرخ خودم نمیدوزم. 

به خدا نمیخوام تعریف کنم ولی لباس هایی که برا خودم دوختم کلی خوششون اومد و تعریف کردند. ولی به قیمت که میرسن پا پس میکشن. 

دارم دوره های جدید خیاطی رو میرم. خیلی رو دوختم اثر گذاشته. حتی دوره شب و عروس میرم و لباس مجلسی میدوزم. باورشون نمیشد که کار خودم باشه.

تمیز دوزی خوش فرم بودن لباس اینا همه نقاط مثبته خیاطه