2733
2734
عنوان

چطوری پنهان کنم

241 بازدید | 26 پست

سلام خانما من تازه فهمیدم که تو راهی دارم...(اول اینکه التماس دعا که سالم بیاد بغلم)چند ماه پیش سقط داشتم بخاطر همون تا قلب تشکیل نشده نمیخوام کسی بدونه...ولی خوب چطوری همش حالت تهوع دارم همش دکترم.امشب خونه مادرشوهرم بودم همش میگفت اخه چت شده چرا اینجوری شدی منم همش میگم نمیدونم والا چرا اینجوری شدم.مشکل معده دارم بخاطر همین همش حالت تهوع دارم البته نفخ هم دارم اسهالم که امشب بهش اضافه شده حالم بد شد رفتیم دکتر جاری ام باهام اومد بعد دکتر بهم گفت چون دوز داروهات پایینه هر سه ساعت بخور که خوب بشی جاریم گفت خب اقای دکتر یه قرص قوی بده بخوره یه هفته که حالش اینجوریه چرا خوب نمیشه دکترم گفت اصولا قرصا زیاد رو خانومای باردار تاثییر نداره اینجا بود که جاریم فهمید😥ولی اونجا چیزی نگفت خونه پدرشوعرم که رفتیم تو اتاق گفت چن ماهته منم مجبور شدم بهش بگم و در اخر بهش گفتم نمیخوام فعلا کسی باخبر بشه اونم کلی خوشحال شد اومد بغل بوس که مبارکه....حالا اینا به کنار جدیدا زیاد مادرشوهرم میبینم نمیخوام باخبر بشن اگه خدایی نکرده چیزی بشه که هزارتا انگ بهم میزنن.چیکار کنم چطوری رفتار کنم که نفهمن بخدا قلب نی نیم تشکیل بشه زودی بهشون میگم😫

میشه لطفا یهصلوات برای تو راهیم بفرستین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

زنا زرنگن زود میفهمن اونم مادر شوهرت ک سنی ازش گذشته و تجربه داره حالات یه زن باردارو میدونه سعی کن زیاد جلو چشمش نباشی

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
حالا م جاریت میدونه بنظرن عاقلانش اینه ب اونام بگی مگرنه ی قصه ای پیش میاد

اون دهنش محکمه به کسی چیزی نمیگه خودشم تا سه ماه به کسی نگفت اول به من گفت....میترسم مثل قبلی خدایی نکرده چیزی بشه بعد دیگه روم نشه تو روشون نگاه کنم

زنا زرنگن زود میفهمن اونم مادر شوهرت ک سنی ازش گذشته و تجربه داره حالات یه زن باردارو میدونه سعی کن ...

اره بنظرم فهمیده خودشو زده به اون راه .به جاریم گفته هلن شبیه حامله هاست

میدونم بخدا باور نمیکنی چقد دلم اشوبه

میدونم عزیزم خدا بهت ارامش بده نگران بچه هم نباش انشالله قلبشم به امید خدا تشکیل میشه..در مورد گفتن و نگفتنم ببین خودت چجوری راحتی همون کارو بکن..نهایت اگ‌فهمیدن بگو میخواستم مطمئن شم بعد بگم فک نکنم ناراحت شن 

بیخیال بابا  حساس نشو  بنظرم اصلا به هیچی فکر نکن تو الان بارداری فقط شاد باش حالا فهمی ...

من مثل مادرم میدونمش بخاطر همون میگم حالا چیزی نگم قلب تشکیل شه بعد بگم خداشاهده که به مادرخودمم نمبخوام بگم

2706