2737
2734
عنوان

رفتن به شهر همسر

760 بازدید | 39 پست

بچه ها من از بدو تولد تهران زندگی کردم. شهرای دیگه واقعا فامیل نداریم ولی یه سری فامیل دووور داریم که گیلان و اصفهانن. حالا به نظرتون شدنیه بعد ازدواج برم اراک زندگی کنم؟

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اومدم پشیمون شدم برگشتم.تو نیا سخته

ای باباااا ینی چطوری؟ راضیش کردی بیاد شهر شما؟

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

من بخاطرهمین موضوع دارم طلاق میگیرم چون نامزدم باهام نیومدوواسم سخت بود

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

اگه نمیتونی الان قبول نکنی خیلی بهتره عزیزم تااینکه مثل من مهرطلاق بخوره توی شناسنامت بخاطرهیچ وپوچ 

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2738
ای باباااا ینی چطوری؟ راضیش کردی بیاد شهر شما؟

منم از تهران اومدم اراک. اولاش تحمل کردم اصلا امکانات و تفریح تهران با اراک یه شهر کوچیک و بی امکانات قابل قیاس نیست. اینجا آس ترین جاشون ملک و خرمه .اونم فقط اپارتمانه. مجتمع تفریحی مجلل و پارک های عالی و این چیزا واسه تفریح خبری نیست. هیچی بورس درست حسابی نداره مثلا موبایل میحوای نمیتونی بگی برم بازار موبایل چون وجود نداره.دختر تهران تو امکانات باشه شهرستان واسش عذابه. تفاوت فرهنگ و قانون رو حس میکنی. قصد توهین ندارم  نریزین سرم میگم تفاوت. چند ساله اول تحمل کردم بعد رفتم تو مخ شوهرم یه سال طول کشید انقد از بی امکاناتی نابه کردم و قر زدم و تهران بردمش تفریح که خودش ترغیب شد.اولاش اصلا نمیپذیرفت‌.فرا روزی بچه دار بشی اونجا بیمارستانه کودکان جدا نداره مثل تهران.باهاش شرط کن بیاد

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
خیلی سخته اونم اراک شهر کوچیکی هست  عذر میخوام ولی به مهمون پذیر بودن معروف نیستند

اااا. میشه بیشتر توضیح بدی؟من چند سال اونجا بودم البته با کسی رفت و امد نداشتم چون غریب بودم

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله

همسرم میخاست شهرستان بمونه، من نذاشتم 

الانم تهرانیم، راضی هستیم

فقط گاهی دلتنگ میشه، میریم سر میزنیم به خانوادش.

بستگی ب خودت داره

آدم صبوری باشی، و خانواده شوهرت هم پیشت نباشن، می گذره

اما اگه اونا بخان تو شهر غریب ، همش اذیتت کنن یا دخالت کنن خیلی بد میشه. من از همین ترسیدم که نرفتم.

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
اااا. میشه بیشتر توضیح بدی؟من چند سال اونجا بودم البته با کسی رفت و امد نداشتم چون غریب بودم

راستش من با چند تا اراکی مراوده داشته ام 

چه کاری 

چه دوستی 

کلا یه کم زیادی رک هستند و کینه ای

از بقیه هم که پرسیدم نظر های خیلی جالبی نشنیدم 

میگن تا دوست هستی خوبن ولی خدا نیاره دشمنی شون رو 

به هر حال همه جا خوب و بد داره 

ولی من خودم با استان‌های مرکز ایران خیلی پیش نمیاد که جور بشم 

😁
راستش من با چند تا اراکی مراوده داشته ام  چه کاری  چه دوستی  کلا یه کم زیادی رک هس ...

کینه ای و خیلی توشون دیدم.اه اه. یادش میفتم اعصابم داغون میشه. ادعای فهمیدن بعضیا خیلی زیاده.البته من بداشونو میگم.من بیشتر چیزی که توشون دیدم خساسته. دوستان من همرو جمل نمیبندم جبهه نگیرید 

2706