2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همین الان داشتم کامنت های یه پست رو میخوندم حالم بد شدم اومدم اینجا 😕

چه پستی

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2738

آیا فقط من نفهمیدم😆

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

فک کردم لباس عید😂

كوچكترين چيز و براتون مثال ميزنم ، ٩ ماه  بارداري و درد زايمان و از خود گذشتگي و ... براي ما اونوقت مادر حق نداره از دفترچه حساب بانك بچش پول برداشت كنه ، بانك ميفرماين پدر بايد تشريف بياره 

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
آیا فقط من نفهمیدم😆

میگه به جای اینکه پز بدین روز زن گل یا کادو گرفتین،باید پز بدین حقوق برابر با مردان دارین.واگر حقوق برابر با مردان ندارین روز زن تبریک گفتن نداره.

برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏
2706