2737
2734

بعد ازینکه تو آرایشگاه رنگ و دکلره کردیم، میتونبم خودمون تو خونه کراتینه کنیم؟ اخه ندارم اینقد هزینه کنم... دلم میخواد موهامو رنگ کنم یکساله رنگ نزدم... از ترس خراب شدن‌‌ش...

صاف میکنه؟

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نههه اینکارو نکنیاااا تازه ارایشگام حتما یه جای معتبر برو چون ب شدت حساسه و ممکنه موهاتو کلا نابود کنه اگه طرف ناشی یا زیاد کار بلد نباشه..

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
2738

نه خودت اینکارو نکن ،ممکن ریزش کنه موهات ...بجاش روغن آرگان بخر موهات لخت میکنه 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
جدی؟ چرا؟ مگه مثل دکلرست؟ 

نه عزیزم مثل دکلره نیس ولی اتو کشی و مواد و اندازش و اینکه اصل باشه و خالص خیلی مهمه چون اگه درس انجام نشه ریزش زیاد میاره و موهات مثل ادامس کش میاد و میسوزع...راسی کراتینه چربی مورو هم زیاد میکنه تا حدودی اگه خوب انجام نشه خیلیی زیادتر میکنه...ولی اگه موهات خیلی اسیب دیدس پیش ی ادم معتبر برو 

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙