1421
1411

بعد ازینکه تو آرایشگاه رنگ و دکلره کردیم، میتونبم خودمون تو خونه کراتینه کنیم؟ اخه ندارم اینقد هزینه کنم... دلم میخواد موهامو رنگ کنم یکساله رنگ نزدم... از ترس خراب شدن‌‌ش...

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432

نههه اینکارو نکنیاااا تازه ارایشگام حتما یه جای معتبر برو چون ب شدت حساسه و ممکنه موهاتو کلا نابود کنه اگه طرف ناشی یا زیاد کار بلد نباشه..

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

نه خودت اینکارو نکن ،ممکن ریزش کنه موهات ...بجاش روغن آرگان بخر موهات لخت میکنه 

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           
جدی؟ چرا؟ مگه مثل دکلرست؟ 

نه عزیزم مثل دکلره نیس ولی اتو کشی و مواد و اندازش و اینکه اصل باشه و خالص خیلی مهمه چون اگه درس انجام نشه ریزش زیاد میاره و موهات مثل ادامس کش میاد و میسوزع...راسی کراتینه چربی مورو هم زیاد میکنه تا حدودی اگه خوب انجام نشه خیلیی زیادتر میکنه...ولی اگه موهات خیلی اسیب دیدس پیش ی ادم معتبر برو 

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
1394