1711
1707

بعد ازینکه تو آرایشگاه رنگ و دکلره کردیم، میتونبم خودمون تو خونه کراتینه کنیم؟ اخه ندارم اینقد هزینه کنم... دلم میخواد موهامو رنگ کنم یکساله رنگ نزدم... از ترس خراب شدن‌‌ش...

صاف میکنه؟

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👩‍👦مامانِ آقا سیمبا، متولد اول آذر ۹۸ تهران 🐈 من ۸۷ کیلو بودم 🙊 تا آخر تیکر ۵۶ میشم، رموز موفقیتم: 💚 کالری شمار کرفس 💖 سیب زمینی آبپز، تخم مرغ ابپز، بلال، سالاد سزار، خرما، شیر، سیب دوستهای من در این مسیر لاغری بودند💙 قرصهای لاغری گرین تیدین و فلوردو که عوارض جانبی ندارند و علامت سیب سبز دارند را آنلاین خریدم و اشتهامو کنترل کرد 💛 روزی نیم ساعت پیاده روی هم به تسریع لاغریم کمک میکنه ❤ به وزن هدفم هم برسم باز قرصهای کنترل اشتها را میخورم و از نرم افزار کرفس برای تثبیت وزنم استفاده میکنم 💚

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718

نههه اینکارو نکنیاااا تازه ارایشگام حتما یه جای معتبر برو چون ب شدت حساسه و ممکنه موهاتو کلا نابود کنه اگه طرف ناشی یا زیاد کار بلد نباشه..

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

نه خودت اینکارو نکن ،ممکن ریزش کنه موهات ...بجاش روغن آرگان بخر موهات لخت میکنه 

دعا رمز اجابت است، نمي شود به کسي دعا بدهند اجابت ندهند. فرمود: «من اعطي الدعا فقد اعطي الاجابة» اگر ديديد زبان خواستن به شما دادند بدانيد کار تمام شده است و حتما اجابت هم به دنبالش مي آيد. نمي شود انسان بخواهد و خدا ندهد «لِكُلِّ مَسْأَلَةٍ مِنْكَ سَمْعٌ حَاضِرٌ وَ جَوَابٌ عَتِيد»(۱) هر سوالي که از خداي متعال باشد، براي اين سوال خدا گوش شنوايي در عالم گذاشته است و به دنبالش يک جواب حاضر و آماده اي هم هست.
جدی؟ چرا؟ مگه مثل دکلرست؟ 

نه عزیزم مثل دکلره نیس ولی اتو کشی و مواد و اندازش و اینکه اصل باشه و خالص خیلی مهمه چون اگه درس انجام نشه ریزش زیاد میاره و موهات مثل ادامس کش میاد و میسوزع...راسی کراتینه چربی مورو هم زیاد میکنه تا حدودی اگه خوب انجام نشه خیلیی زیادتر میکنه...ولی اگه موهات خیلی اسیب دیدس پیش ی ادم معتبر برو 

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
1665