2726
عنوان

بنظرتون واقعا دوسم داره؟

1008 بازدید | 81 پست

یه پسری هست که هم من اونو میشناسم هم اون منو خیلی نجیب و صاف و‌ سادس تا حالا اصلا مستقیم ابراز علاقه نکرده اما تو اینستا استوریامو ریپلی میکنه و ازم تعریف میکنه اونم خیلییییی به صورت خجالتی همش حس میکنم رفتارش بی معنی نیست اما خب حرفی بهم نزده مستقیم،بنظرتون واقعا دوسم داره یا توهم زدم؟😅😅😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توهم زدی

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

تا زمانیکه کسی  ب طور جدی  ازتون تقاضای ازدواج نکرده و از راه درست ش  پا پیش نذاشته و خواستگاری نکرده

دلتونو خوش نکنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

توهم

آدمک آخردنیاست بخند...آدمک عشق همین جاست بخند...دسته خطی که توراعاشق کرد...شوخی کاغذی مابودبخند...آدمک خرنشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...به خدامثل توتنهاست بخند.
2706