2726
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 695816 بازدید | 41856 پست
ببین تو مواد غذایی مختلف هم که میخوری روی ادرار و ... تاثیر داره شل و سفت میشه😅😅😅 من به رنگ ادرا ...

اونو میدونم ولی اینو خوردم حس میکردم خیییلی زرد میشه   

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
اونو میدونم ولی اینو خوردم حس میکردم خیییلی زرد میشه    

چندروز نخوردم امروز توجه کنم ببینم رنگ عوض میکنم وقتی میخورم یا نه نتیجه تحقییات رو خدمتتون عارض میشم🙄

✨در انتظار معجزه✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اشکال نداره عزیزم میگم توویتامکس خوردی توشیردهی؟چاقم شدی؟چه مدت خوردی؟واسه نی نیت مشکلی پیش نیومد؟بب ...

اره یکی دو ماه خوردم بعد سه چهار کیلو اضافه کردم من خیلی کم میخوردم مثلا نصفه قاشق غذا خوری دکتر واسه پسرم نوشت منم ازش خوردم مشگلی پیش نیومد خدا رو شکر ولی وقتی قعط کردم به سرعت وزنم برگشت بهتره با دکتر مشورت کنی بعد بخوری خدایی نکرده مشگلی برا نی نیت پیش نیاد 

11ماه قبل غذایابعدغذا؟ازیکی ازداروخونه هاسوال کردم گفت ممکنه روکلیه های نی نی تاثیربذاره 

قبل غذا میخوردم وای تر و خدا نخور حالا که اینو گفته من پسرم یک سال و نیمش بود فک کنم خیلیم کم شیر میخورد 

پودر جوانه گندمم خوبه  میخوای جوانه گندم و سویق بگیر  

سویق رو چجوری بخورم؟یه بسته  پودر سفید جدا توش بود اون چیه؟

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
پودر جدا نداشت ماله من من بعد صبونه باشیر و عسل میخورم 

من آقاهه گفت نیم ساعت قبل صبونه...چن وقته مصرف میکنین؟خوب بوده براتون

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
2706