2726
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 695992 بازدید | 41856 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با اجازه از استاتر بچه ها آمپول ویتامینB1.B6.B12 (ب کمپلکس نه)واسه چی خوبه؟؟؟ روی سلامت پوست و مو ت ...

من  ماهی یکی میزنم واسه کم خونیم خوبه من هر دکتری میرفتم میگفتم وزنم بالا نمیره چنتا واسم مینوشت ده روزی یکی میزدم 

آقااا من چند. روزی خونه نبودم ،فک کنم هرچی اضافه کرده. بودم کمم کردم ،چیزی نخوردم کلا😒

ولی دوباره ازامروز شروع کردمممم جدی ترازقبل😍

کالری. دریافتیم تا الان۶۳۰ 

نیمرو زدم بربدن با روغن حیوانی😋

بیاید بگید انرژیامون نره فِس شیم😅

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
آقااا من چند. روزی خونه نبودم ،فک کنم هرچی اضافه کرده. بودم کمم کردم ،چیزی نخوردم کلا😒 ولی دوباره ...

منم یه دونه نون لواش یه قاشق کره یه قاشق مربا خوردم شیرم گذاشتم سرد بشه با سویق بخورم

من  ماهی یکی میزنم واسه کم خونیم خوبه من هر دکتری میرفتم میگفتم وزنم بالا نمیره چنتا واسم مینوش ...

من دکتر نگفته سرخود دیروز یکی زدم مامانم میگه سه روز یه بار یکی بزن تا بشه 6تا اون موقع دیگه نزن تا 3ماه بعد

تیکر عروسیمه👰👑

کسی از گلیسیرین و گلاب استفاده کرده ؟ میگن واسه چاقی صورت خوبه . خیلی ازش تعریف شنیدم من دوشبه دارم میزنم شب تا صبح رو صورتمه ولی نمدونم صبح که بیدار میشم احساس میکنم سیاه شدم ، شاید اولشه !! کسی تجربه ای نداره ؟

2706