2410
2553
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 693276 بازدید | 41855 پست
میخورم داروهامو سه بسته دیگه دارم ولی اصلا درد گلوم کم نشده

بهار دست کم باید سه الی پنج روز بخوری که یه خرده اثرشو ببینی الان چند روزه داره میخوری؟

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهار دست کم باید سه الی پنج روز بخوری که یه خرده اثرشو ببینی الان چند روزه داره میخوری؟

سه روزه  دارم مصرف میکنم رفتم نت پاک نا امیدم کرد درباره درد یه طرف گلو حالا یه جوریم یه ترسی افتاد به جونم چرا اینقد ترسوم من😕

2456
سه روزه  دارم مصرف میکنم رفتم نت پاک نا امیدم کرد درباره درد یه طرف گلو حالا یه جوریم یه ترسی ا ...

جلو من به خودت میگی ترسو؟ ترسوتر و منفی نگرتر از من وجود نداره خیالت راحت. اگه تا یه هفته اثر نکرد باز برو دکتر هنوز زوده تا اثر کنه

2714
جلو من به خودت میگی ترسو؟ ترسوتر و منفی نگرتر از من وجود نداره خیالت راحت. اگه تا یه هفته اثر نکرد ب ...

منم خیلی میترسم قبلا گلو درد گرفتم وحشتناک یعنی سرمم نمیتونستم تکون بدم ولی هر دو طرفم بعد تا ده روز بیشتر طول نمیکشیده ولی این الان نزدیک یک ماهه

منم خیلی میترسم قبلا گلو درد گرفتم وحشتناک یعنی سرمم نمیتونستم تکون بدم ولی هر دو طرفم بعد تا ده روز ...

دایی من گلو درد داشت دقیقا یه ماه و خورده ای شش تا پنی سیلین زد تا خوب شد گفتن ویروسیه

2706