2737
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697191 بازدید | 41856 پست
قد۱۶۰ وزن۵۱ چندکیلو میخوام اضافه کنپ ولی درحد یکی دوکسلو بیشترنمیشه میشه نتیجه کلی رو واسم بگید چ ...

چاقی  سلیقه ایه به نظرم شما یه ۶ الی ۷ کیلو که اضافه کنید خوبه توضیحات بیشتر پست قبلی رو بخونید لطفا

بازم سوالی بود در خدمتم

کالری امروز ۲۰۸۶ 

من تازگیا اصلا از اشتها رفتم همه چیز میخورم کامل صبحانه ناهار شام میان وعده ولی از هر کدوم خیلی کم 

الان اومدم کالری شماری کردم تعجب کردم از کالریم 

کلا ناهار دیر وقت میخورم ساعت ۴  تازه گشنم نیست به زور یکم میخورم امروز ناهار یک کفگیر برنج خوردم 😐

تازه به زور خوردم مثلا تو رژیمم 

منو باید ببرن تاپیک چالش بامداد خمار برا رژیم کاهش وزن اونجا خیلی خوب پیش میرم 😂😂😂😂

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا خیلی تاثیر داره بخوام خودمو چاق کنم دو هفته ای هم میتونم حتی اما اصلا دل و حوصله غذا خوردن ...

منم مثل خودتم حوصله غذا خوردن ندارم😂😂

به خودم باشه یه وعده به زور میخورم ☹

تنها راهش اینه دوباره بیای با ما کالری شماری کنی شاید انگیزه گرفتی دوباره😶

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       
2731
2738
کالری امروز ۲۰۸۶  من تازگیا اصلا از اشتها رفتم همه چیز میخورم کامل صبحانه ناهار شام میان وعده ...

خخخخ دقیقا من رژیم گرفته بودم چاق شم همزمان برادرشوهرم رژیم گرفته بود لاغر شه میگفتم خوووش بحالت کاش من چاق بودم میخواستم لاغر شم میگفت یعنی انقدر خوردن برات سخته گفتم شاید باورت نشه اما آره 

خانمای خوشکل اگه پلویی که میخورید رو قاشقی حساب میکنید خیلی کمتر بزنید تو برنامه هر قاشق ۱۰ الی ۱۲ گرم بیشتر نیست یعنی اگه شما ۳۰ قاشق پلو بخورید حدود ۳۰۰ گرم کالری داره که تو برنامه اگه بزنید کالری۳۰ قاشق دوبرابر یا حتی بیشتر از دو برابر کالری ۳۰۰ گرمه

2706