2737
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697180 بازدید | 41856 پست
بهترین زمان برای وزن کشی  صبح ناشتا شکم خالی  چند روز قبل و بعد از پریود هم وزن نکنید که ...

پری وزنه بهداشت ک‌من میرم لق‌میخوره یعنی اشتب نشون میده 

عامو‌استرسوم دادیا 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
تو خونه ترازو ندارم رفتم بهداشت.ولی صبح ناشتا دستشویی رفته بود

من خودم هم میرم بهداشت بهد ک‌میام‌مونه لباسام‌با ترازو‌وزن میکنم 😂

هر چقدر ک باشه کمشون میکنم ببینم خالص چقدرم 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میگم چرا تغییر آنچنانی نکردم خوب ادم با ا و ۶۰۰ که تغییر نمیکنه اخه من یکم عجولم😂😂😂😂ولی خیلی ...

وای نگم برات 

شوهرم دیروز‌میگفت ماشاللع لپات تپلی شده یکم 😍😍نزدیک‌بود از ذوق بخورم تو‌سقف😂

2731
بچه ها من همیشه فک میکردم استخون بندیم ریزه با این فرمول متوجه شدم که استخون بندیم متوسطه http ...

من متوسط رو‌ب پایینم 

۱۰/۲هستم 

آفرین نازگل جون خیلی خوب زدین🥳👏👏 ببخشین متوجه نشدم اگه یه خورده زود میگفتین میزاشتم⚘⚘

اشکال نداره گلم 

مرسی 

این روزا کارم زیادتر شده وقت نمیکنم بیام بگم 

ولی روزانه تقریبا همین ۲۵۰۰رو‌دیگه میزنم 

انگار عادت کردم ب همینقدر 

دوسه روزم هست سه قاشق شیره انگور معادل ۴۰گرم رو شربت میکنم میخورم

من خودم هم میرم بهداشت بهد ک‌میام‌مونه لباسام‌با ترازو‌وزن میکنم 😂 هر چقدر ک باشه کمشون میکنم ببین ...

بله منم قرار شد از این به بعد همین کارو کنم تا خالص ببینم چقدره😂😂😂

2738
وای نگم برات  شوهرم دیروز‌میگفت ماشاللع لپات تپلی شده یکم 😍😍نزدیک‌بود از ذوق بخورم تو‌سقف😂

عزیززززم چه خوب 😍😍😍😍اره ذوق کردن هم داااااره 😍😍😍😁😁😁😁انشالله زود به وزن هدفت میرسی تپلی میشی 😂😂😂😂

اها خب مثلا تعداد قاشق های غذاتونو میشماردین؟ بعد جوانه گندم رو چجوری مصرف میکردین؟

من بدون کالری شمار تونستم وزن اضاف کنم (از دوستانی که کالری شمار انجام میدن کمک بگیرین) 

شیر+موز+یکم دارچین + ۱ قاشق جوانه +۱ ق نشاسته 

من اینطوری میخوردم شما میتونی با اب بخوری یا با ماست

سلام میخام از امروز شروع کنم چه کاری باید انجام بدم

سلام دختر با اراده .صفحه999 رو مطالعه کنید خلاصه تاپیک و تجربیات دوستانه .

بعد اگه سوالی بودمن و دوستان در خدمتیم  

🖤🖤🖤🖤
2706