2733
2739
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697278 بازدید | 41856 پست
آره خداروشکر،ولی امروزبدجورسرماخوردم اشتهامودارم ازدست میدم خیلی میترسم وزنم بیادپایین آخه واقعااین ...

اخی عزیزم امیدوارم زود خوب شی 

به خودت برس 

اویشن دم کن با لیمو تازه بخور 

کالریم 2700تا

صبحونه و میانوعده 2تا نون لواش ونیمرو خوردم +ناهارم 20قاشق قیمهبا 3کف دست نون +شامم دوباره نیمرو با نون لواش خوردم ریزه خواری هم میوه و تیتاب اینا خوردم

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااااااااام صب بخیر

من الان بیدار شدم 

میخوام ۳ هزارتارو بزنم و تلافی دیروزو در بیام انشالااااا😍😍

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2731

دیروز کارم زیاد شد وسطای روز کالری شماری رو ول کردم و فقط خوردم

اما امروز👇🏻

از صبح تا الان ۱۷۹۴.۴۹۳👻

۱۱۷گرم شیرینی خامه ای🐥۲۷۷.۳کالری

شیرموز🐥۱۵۹کالری

۳۵۹گرم لازانیا🐥۶۸۲.۱کالری

یک لیوان نوشابه مشکی🐥۱۱۰کالری

۱۹گرم کره🐥۱۴۳.۱۳۳کالری

۴۶گرم پنیر🐥۹۰.۱۶کالری

۱۲۸گرم نان لواش🐥۳۳۲.۸کالری

آب پیاز هم گذاشتم رو سرم با کلاهک سرمو دو ساعتی بستم خوب عرق کنه بعد رفتم حمام شستمش

برا ضخیم تر شدن موها خوبه

موهام جون نداره زیاد اخه

بعدم خواستم جنسینگ از این کره ایا که خیلی تعریفشو میدن بگیرم کنار کالری شماری اونم پیش ببرم که اصلا نشد کارت به کارت کنم😹حالا کی جرئت داره وسط این کرونا بازار بره بانک😹

دیروز کارم زیاد شد وسطای روز کالری شماری رو ول کردم و فقط خوردم اما امروز👇🏻 از صبح تا الان ۱۷۹۴. ...

ماشالله کالری پایتم رد کردی هرچی بخوری ذخیره میشه تا شب

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2738

خب من صبحونه جگر گوسفندی و یکی نون لواش :454کالری

جمعه_روز_وزن_کشی#   وزن ثابت

پردیس نطرت در مورد تخم شربتی  چیه ؟ من همیشه خدا یبوستم امروز خوردم خوب شدم به طبع اشتهامم خوب شد

ولی تو نت زده حجم معده رو میگره اشتهارو کم میکنه و اینکه چون فیبر داره به کالری سوزی کمک میکنه 

جمعه_روز_وزن_کشی#   وزن ثابت

من فک کنم باید جمعه هفته ی اینده برم وزن کشی

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
😍

امفی جوووون

۷ تا قاشق خوراک لوبیا سبز چند گرمه؟؟

اخه اندازش با قاشق نیست

فقط با گرم هست تو برنامه کالری شمار

2706